مربی ایرانی فاش كرد؛

مهدوی کیا گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال عراق

مهدوی کیا گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال عراق

دیجیپا: بگفته سرمربی ایرانی تیم ملی فوتسال عراق، فدراسیون فوتبال این کشور مهدی مهدوی کیا و کارلوس کی روش را برای هدایت تیم ملی فوتبال عراق مدنظر دارند.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، در حالیکه کارلوس کی روش مذاکره با فدراسیون فوتبال عراق برای حضور در این کشور را تکذیب کرده است، اما خبرهای غیر رسمی همچنان حاکی می باشد که کی روش گزینه اول عراقی هاست.
از سوی دیگر، کمیته فنی فدراسیون فوتبال عراق رزومه دیگر مربیان را هم در دست بررسی دارد تا در صورت پاسخ منفی کی روش، این گزینه ها را در دستور کار قرار بدهد.
سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی ایرانی تیم ملی فوتسال عراق که بی اطلاع از اوضاع و احوال فدراسیون این کشور نیست، امروز خبر جالبی را در این خصوص اعلام نمود.
ناظم الشریعه که اخیراً با عراق بعنوان نایب قهرمانی مسابقات فوتسال کشورهای عربی دست یافته است، در گفتگو با «تهران ورزشی» ادعا نمود مهدی مهدوی کیا و کارلوس کی روش گزینه های سرمربیگری تیم ملی عراق هستند.
وی اظهار داشت: چیزی که می گویم رسمی و قطعی نیست. عراقی ها با کی روش در تماس هستند. بحث مهدی مهدوی کیا را هم داشتند پیگیری می کردند.
ناظم الشریعه اضافه کرد: وقتی به جلسه کمیته فنی فدراسیون عراق رفتم، داشتند رزومه مربیان را بررسی می کردند که نام مهدوی کیا و کی روش مطرح بود. این که چقدر این مربیان انتخاب بشوند را نمی دانم.
به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، مهدی مهدوی کیا هم اکنون سرمربی تیم فوتبال امید ایران است و معلوم نیست آیا در صورت اجماع عراقی ها روی نام او، به پیشنهاد تیم ملی این کشور پاسخ مثبت بدهد یا نه.
عراق از سال قبل استفاده از مربیان ایرانی را در دستور کار قرار داده است. پس از انتخاب محمد ناظم الشریعه بعنوان سرمربی تیم ملی فوتسال مردان عراق، شهناز یاری هم بعنوان سرمربی تیم ملی فوتسال زنان این کشور انتخاب گردید.


منبع:

1401/04/13
10:09:25
5.0 / 5
227
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است