رسانه عراقی فاش كرد؛

جزئیات پیشنهاد تیم ملی عراق به اسکوچیچ

جزئیات پیشنهاد تیم ملی عراق به اسکوچیچ

به گزارش دیجیپا، یک رسانه عراقی فاش کرد دراگان اسکوچیچ قصد داشته پس از اخراج از تیم ملی ایران سرمربی عراق بشود اما رئیس فدراسیون فوتبال این کشور با انتخاب او مخالفت کرده است.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، چند روز پیش بود که مصاحبه ای به نقل از دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران منتشر گردید. وی در بخشی از این مصاحبه گفته بود که از تیم ملی فوتبال عراق پیشنهاد دارد. البته اسکوچیچ با انتشار پیامی، هرگونه مصاحبه و گفتگوی منتسب به خویش را تکذیب نمود اما این ماجرا از جانب رسانه های کشور عراق مورد پیگیری قرار|گرفت.
این پیگیری ها نشان داده است پیشنهاد از عراق برای اسکوچیچ وجود داشته است و یک رسانه عراقی حتی فاش کرد رئیس فدراسیون فوتبال عراق با حضور مربی سابق ایران مخالفت کرده است.
وب سایت خبری «ایرث نیوز» عراق به نقل از یک منبع آگاه، جزئیاتی از مذاکرات فدراسیون عراق با اسکوچیچ را شرح داد.

این منبع خبری به ایرث نیوز اظهار داشت: از آغاز بحرانی که بعضی از ملی پوشان ایران ضد اسکوچیچ شدند و با انتشار شایعه اخراج او از تیم ملی ایران، یک واسطه با او مذاکره کرد. این واسطه به اسکوچیچ پیشنهاد کرد تا سرمربی عراق بشود.
وی اضافه کرد: اسکوچیچ موافقت نمود که در صورت اخراج از تیم ایران، به تیم ملی عراق برود. واسطه به عدنان درجال رئیس فدراسیون فوتبال عراق مربی کُروات را پیشنهاد کرد اما او بلافاصله مخالفت کرد چونکه به او اعتقاد نداشت.
این منبع خبری در عراق تصریح کرد: سرمربی کُروات پس از اخراج رسمی از ایران با واسطه تماس گرفت و به او اعلام نمود که برای سرمربیگری تیم ملی عراق آماده است اما این مورد قابل اجرا نبود چون خیلی دیر شده بود و فدراسیون عراق قبول نکرد. این خبر در سایر رسانه های عراقی هم بازتاب داشته است.

به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال ایران با سرمربیگری دراگان اسکوچیچ به مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راه پیدا کرد اما پس از انتخاب مهدی تاج بعنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال، از سمتش برکنار شد. فدراسیون ایران به جای اسکوچیچ، کارلوس کی روش را برگزید و ملی پوشان هم اکنون در اتریش اردوی آماده سازی خویش را برگزار می کنند.


منبع:

1401/06/30
09:44:30
5.0 / 5
91
تگهای خبر: تیم , سایت , سرمربی , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است