نایب رییس شورای شهر تهران عنوان كرد

کمک مدیریت شهری برای ساخت استادیوم جدید پایتخت

کمک مدیریت شهری برای ساخت استادیوم جدید پایتخت

به گزارش دیجیپا، نایب رئیس شورای شهر تهران ضمن اشاره به این که هنوز مبحث ساخت استادیوم جدید در شورای شهر تهران مطرح نشده است، اظهار داشت: مدیریت شهری تهران برای ساخت استادیوم جدید حداکثر تلاش را خواهد نمود.


پرویز سروری در گفتگو با ایسنا، در تشریح ساخت استادیوم جدید تهران و کمک مدیریت شهری در این حوزه اظهار داشت: هنوز مدیریت شهری در جریان جزئیات این تصمیم قرار نگرفته است اما رئیس جمهور برای ساخت ورزشگاه جدید بعنوان یک نیاز کشور اهتمام دارند تا ظرفیتهای بیشتر و بهتری در ورزش فراهم گردد.
وی ادامه داد: بدون شک با عنایت به استقبال خوب و گسترده ای که از ورزش توسط مردم وجود دارد باید ظرفیتهای جدیدی در کشور و بخصوص تهران فراهم شود؛ اما مبحث ساخت استادیوم جدید در شورای اسلامی شهر تهران هنوز مطرح و بحث نشده است.
رئیس شورایعالی استانها افزود: با توجه به این که مبحث توسط رئیس جمهور مطرح شده و برای ساخت اهتمام وجود دارد ما هم در مدیریت شهری برای تحقق این مهم تلاش خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: البته در ابتدا باید مبحث ساخت استادیوم جدید بررسی شود و نظر کلی رئیس جمهور را به صورت دقیق تر دریافت نماییم و شیوه کمک های مدیریت شهری در جهت تحقق این تصمیم را مشخص نماییم و حتما در این حوزه حداکثر کمک خویش را خواهیم کرد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالی در رابطه با مکان راه اندازی استادیوم جدید و امکان ساخت آن در نزدیکی فرودگاه امام و یا بخش آفتاب، اظهار داشت: برای مکان یابی ورزشگاه جدید باید بررسی ها و کارشناسی های دقیق صورت بگیرد و بعد از آن تصمیم گیری شود.
1402/07/01
08:19:11
5.0 / 5
209
تگهای خبر: شنا , كارشناس , ورزشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است