سرمربی تیم هندبال شهرداری كازرون: به قهرمانی امید زیادی داریم، مشكلات مالی گریبانگیر تیم هاست

سرمربی تیم هندبال شهرداری كازرون: به قهرمانی امید زیادی داریم، مشكلات مالی گریبانگیر تیم هاست

دیجیپا: سرمربی تیم هندبال شهرداری كازرون می گوید كه با همت و تعصب بازیكنانش امید زیادی به قهرمانی دارد.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، امین رهسپار سرمربی تیم هندبال شهرداری كازرون در مورد سطح لیگ برتر هندبال اظهار نمود: تعداد تیم های لیگ برتر نسبت به سال قبل كاهش یافته است، اما این مورد سبب شد كه بازیكنان در هشت تیم پخش شوند كه بنابراین سطح كیفی لیگ بهتر شد. اغلب بازی ها پایاپای و با اختلاف كم پیگیری می گردد.

او ادامه داد: ما در رده دوم جدول قرارداریم و با سایر تیم ها رقابت خوبی داریم. بازی این هفته ما با پتروشیمی است. كرمان، فولاد سپاهان و گچساران از دیگر حریفان ما در هفته های پایانی لیگ برتر هستند. به امید خدا تیم ما شرایط مطلوب و خوبی دارد و به امید خدا برای قهرمانی رقابت می نماییم.

وی تعطیلی لیگ برتر را فرسایشی عنوان نمود و اظهار داشت: تعطیلی لیگ به ضرر تیم ها شد و سبب شد كه لیگ فرسایشی شود. بازیكنانم هم به جهت بودجه كم و نبود اسپانسر و پول مشكلاتی دارند. اغلب آن ها دو شغله هستند و شغل دومشان هندبال است. با این شرایط مصدومیت در میان بازیكنان هم افزایش یافت.

رهسپار ادامه داد: تیم ما ۵-۶ مصدوم داشت و تیم های دیگر هم مصدومان زیادی داشتند كه به جهت تعطیلی لیگ صورت گرفت. واقعا تعطیلی تیم شرایط را برای تیم ها بد كرد و برای باشگاه ها هزینه بر شد. باشگاه ها بخش زیادی از تمرین های خویش را تعطیل كردند و این ها سبب مشكلاتی برای باشگاه ها و بازیكنان شد.

سرمربی تیم هندبال شهرداری كازرون به دعوت نشدن بازیكنانش در تیم ملی اشاره نمود و اظهار داشت: متاسفانه از تیم كازرون كسی به تیم ملی دعوت نشد. البته مربی تیم ملی و فدراسیون در این مورد نظر داده اند اما به نظر می رسد تیمی كه در رده دوم جدول لیگ برتر ایران است باید حداقل ۲تا ۳ ملی پوش داشته باشد. بازیكنانی هم داریم كه استحقاق حضور در اردوی تیم ملی را داشته باشند اما متاسفانه حتی به اردو دعوت نشدند و این مورد در روحیه بازیكنان تاثیر داشت.

وی در ادامه اظهار داشت: كازرون ۲-۳ سالی بود كه به علت مشكلات مالی و نبود اسپانسر در لیگ برتر حضور نداشتیم. البته بازیكنان خوب و باآتیه در تیم مان داریم كه در این سال ها در سایر تیم ها بازی كرده اند. به امید خدا تلاش می نماییم تا قهرمان این فصل شویم اگر شرایط همین گونه پیش رود و با عنایت به شرایطی كه مقابل گچساران داریم و میزبانیم می توانیم با شكست گچساران قهرمان ا ین فصل شویم. امیدمان به قهرمانی خیلی زیاد است.

او به مشكلات مالی تیم ها در هندبال اشاره نمود و اظهار داشت: مشكلات مالی گریبانگیر تیم ما و همه تیم هاست. تیم های اردك و گچساران هم مشكلات مالی دارند. این مشكلات در تیم های هندبال وجود دارد و گریبانگیر بازیكنان است. اما هندبالیست ها با تعصب و همت كار می كنند و امید دارند كه باشگاه ها هم بتوانند تسویه حساب كنند.

او در انتها اظهار داشت: امیدوارم مسئولان شهرستان كازرون به یاری تیم بیایند و به ما كمك كنند تا بازیكنان با روحیه بیشتر بازی كنند و با اقتدار قهرمان لیگ برتر هندبال شوند.

به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، شهرداری كازرون با داشتن ۱۷ امتیاز در رده دوم جدول لیگ برتر هندبال قرار دارد.
1396/11/27
16:58:09
5.0 / 5
4399
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است