درخشنده: قرار بود داورزنی با ضیایی به سوئیس بروند، صحبت از دانش زبان ضیایی اصلا زیبا نیست

درخشنده: قرار بود داورزنی با ضیایی به سوئیس بروند، صحبت از دانش زبان ضیایی اصلا زیبا نیست

دیجیپا: مدیر رویدادهای بین الملل فدراسیون والیبال با اشاره به اشراف كامل ضیایی به زبان انگلیسی اظهار داشت: با عنایت به آشنایی قبلی كه داشتم قرار شد تا ضیایی را همراهی كنم تا نخستین حضور و آشنایی رییس جدید فدراسیون والیبال در نشست لیگ ملت ها وجهه بهتری پیدا كند.سعید درخشنده در گفت وگو با ایسنا، درباره حواشی اخیر سفرش به همراه احمد ضیایی به نشست لیگ ملت های والیبال در لوزان سوئیس كه در فضای مجازی دلیل آن عدم تسلط رییس فدراسیون والیبال به زبان انگلیسی عنوان شده بود، اظهار نمود: این صحبت ها به هیچ عنوان زیبا نیست. ضیایی كاملا زبان انگلیسی را بلد است و هم از نظر نوشتاری و هم از نظر درك مطلب به زبان انگلیسی اشراف دارد. دلیل همراهی من با ضیایی این بود كه او برای نخستین بار به این نشست می رفت و چون می خواستیم با دیگر اعضا آشنا شویم لازم بود تا این كار را كسی انجام دهد. نمی گردد كه خود ضیایی وارد جلسه شود و بگوید كه رییس جدید فدراسیون والیبال ایران است.

مدیر رویدادهای بین الملل فدراسیون والیبال در ادامه صحبت هایش اضافه كرد: من از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰ عضو كمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال بودم و با عنایت به آشنایی قبلی كه داشتم قرار شد تا ضیایی را همراهی كنم تا نخستین حضور و آشنایی رییس جدید فدراسیون والیبال در نشست لیگ ملت ها وجهه بهتری پیدا كند. باید یادآور شوم كه پیش از این قرار بود داورزنی در این جلسه ضیایی را همراه كند، اما با عنایت به این كه هفته قبل در جلسه هیات رییسه فدراسیون جهانی بودند و در این هفته هم مشغله زیادی داشتند، نتوانستند در سفر به لوزان ضیایی را همراهی كنند. در این نشست هم با عوامل موثر فدراسیون جهانی، دبیر اجرایی و رییس دپارتمان لیگ جهانی و افرادی همچون لیما و فابیو دیدار داشتیم.

درخشنده با اشاره به درخواست ایران برای افزایش هفته های میزبانی اش در لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، اظهار داشت: در این نشست آمریكا میزبانی سه سال مرحله نهایی لیگ ملت ها را به دست آورد. همینطور برنامه لیگ ملت ها در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ مشخص شد و با عنایت به برنامه در سال ۲۰۱۹ ا یران در هفته سوم میزبان كانادا، لهستان و روسیه خواهد بود و چون برای هفته چهارم میزبان مشخص نشده در خواست دادیم تا میزبان فرانسه، كره جنوبی و استرالیا باشیم. همینطور در سال ۲۰۲۰ در هفته دوم میزبان لهستان، بلغارستان و صربستان خواهیم بود و درخواست دادیم تا در هفته پنجم كه تیم های آرژانتین، كانادا و آمریكا حضور دارند میزبانی نماییم و باید این درخواست ها در هیات رییسه مورد بررسی قرار گیرد.
1397/02/13
19:07:53
5.0 / 5
4411
تگهای خبر: تیم , داور , فدراسیون , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است