میرحسینی: ۱۹ بازیكن خاتم برای باشگاه های آسیا معرفی گشتند، اجازه اعلام اسامی را نداریم

میرحسینی: ۱۹ بازیكن خاتم برای باشگاه های آسیا معرفی گشتند، اجازه اعلام اسامی را نداریم

دیجیپا: سرمربی تیم ملی والیبال خاتم اردكان با اشاره به عدم اجازه از جانب ضیایی برای انتشار اسامی جهت حضور در باشگاه های آسیا اظهار داشت: وادی در فهرست ۱۹ نفره ما نیست.عباسعلی میرحسینی در گفت وگو با ایسنا درباره اعلام اسامی ۱۹ بازیكن به فدراسیون والیبال برای همراهی تیم خاتم اردكان در رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: ما اسامی ۱۹ بازیكن مد نظر مان برای حضور در فهرست تیم خاتم اردكان برای حضور در والیبال باشگاه های آسیا را به فدراسیون والیبال ارسال كردیم. در واقع ضیایی به ما اظهار داشت كه اسامی مورد نظرمان را اعلام نماییم. باید یادآور شوم كه از بازیكنان حاضر در اردوی تیم ملی الف هیچ بازیكنی در این لیست نیست چون كه كولاكوویچ پیش از این اعلام نموده بود بازیكنی را در اختیار خاتم نخواهد گذاشت.
سرمربی تیم والیبال خاتم اردكان اضافه كرد: هم اكنون نمی توانم اسامی ۱۹ بازیكن را اعلام كنم زیرا احتمال دارد چند تن از نفرات اعلامی ما در فهرست تیم ملی جهت شركت در بازی های آسیایی باشند. به همین خاطر ضیایی به من اظهار داشت كه فعلاً اسامی اعلام نشود تا بعد از انتخاب سرمربی تیم ملی ب و معرفی بازیكنان مورد نظرش این اسامی منتشر شوند چون احتمال دارد چند بازیكن مد نظر سرمربی تیم ملی ب هم باشند. رئیس فدراسیون هم به من گفت اجازه بدهید تا لیست را بررسی نماییم و سپس اعلام نماییم روی چه بازیكنانی حساب كنید.
میرحسینی در جواب این سوال كه آیا نفرات كمكی خاتم اردكان در جام باشگاه های آسیا از نفرات باتجربه و سابق تیم ملی هستند، اظهار نمود: در كل بدنه اصلی برای جام باشگاههای آسیا همان بازیكنان خاتم در لیگ هستند اما در فهرست اعلامی به فدراسیون بازیكنانی با سابقه حضور در المپیك، لیگ جهانی و قهرمانی جهان وجود دارند. جام باشگاه های آسیا در ۱۰ روز انجام می گردد و شرایط به گونه ای است كه در هر دیدار نیاز به بازیكنان باتجربه داریم.

عباسعلی میرحسینی در انتها با اشاره به عدم اجازه از جانب رئیس فدراسیون والیبال برای انتشار اسامی خبر داد: هرچند محمد طاهر وادی پاسور اصلی تیم خاطر در خاتم در لیگ برتر بود اما با عنایت به حضورش در اردوی تیم ملی الف نمی توانیم از او استفاده نماییم و در میان ۱۹ نفر نیست.1397/02/19
13:14:28
5.0 / 5
4469
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است