خوشخبر: میزبانی صرب ها كاملا متفاوت بود، برنامه فرانسوی ها كمی بهم ریخته است

خوشخبر: میزبانی صرب ها كاملا متفاوت بود، برنامه فرانسوی ها كمی بهم ریخته است

دیجیپا: سرپرست تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: در اردوی تداركاتی صربستان شاهد یك میزبانی كاملاً متفاوت از صرب ها بودیم.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران درمورد شرایط تیم ملی در اردوی صربستان و عزیمت به فرانسه برای شروع رقابت های لیگ ملت های جهان تصریح كرد: ما از تهران به صربستان رفتیم و یك میزبانی متفاوت را شاهد بودیم كه فكر می كنم دلیلش هم حضور ایگور كولاكوویچ در تیم ملی ایران بود. میزبانی صرب ها بسیار شایسته و با احترام بود كه دو بازی خیلی خوب هم با تیم ملی این كشور انجام دادیم.
وی ادامه داد: در این دو بازی عیار تیم دست كولاكوویچ آمد و توانست شرایط بازیكنان جوان را به خوبی بسنجد. خوشبختانه همانطور كه كولاكوویچ تصور می كرد بازیكنان جوان ایران بسیار شجاعانه و نترس برابر بزرگان دنیا قرار گرفتند و اصلاً تحت تاثیر اسم و رسم حریف قرار نگرفتند. بازی دوم هم برابر تماشاگران صرب انجام شد و سالن مسابقه تقریباً پر شده بود كه بازی بسیار خوبی انجام شد و سرمربی تیم ملی به خوبی نقاط ضعف تیم را شناسایی كرد.
سرپرست تیم ملی والیبال ایران تصریح كرد: صربستان میزبانی بسیار خوبی از ما داشت و بسیار راضی بودیم. امكانات و شرایط برای ما كاملاً ایده آل بود و بعد از آن بازیكنان در سلامت كامل به فرانسه رسیدند. برخی صدمه دیدگی های جزئی داشتیم كه دكتر افروزی ببه خوبی مراحل درمان را برای مصدومان انجام داد و حالا همه بازیكنان سالم هستند.
خوشخبر اظهار داشت: متاسفانه كمی بی نظمی و بهم ریختگی در برنامه فرانسوی ها وجود دارئ؛ سالن وزنه خواستیم كه اعلام نمودند نداریم! ضمن اینكه زمان های تمرین ما بسیار ببهم نزدیك است. بعنوان مثال ساعت ۱۲: ۳۰ تمرین داریم و زمان بعدی هم ساعت ۱۵: ۳۰ است. با این شرایط چگونه بازیكنان هم استراحت كنند، هم ناهار بخورند و هم دو نوبت تمرین كنند؟ ما اعتراض خویش را اعلام كردیم، اما امیدی به تغییر نداریم. ما زمان زیادی نداریم و مجبور هستیم با شرایط بسازیم. تلاش می نماییم بهترین برداشت را از برنامه ریزی ناقص فرانسوی ها داشته باشیم.
وی درمورد شرایط توخته تصریح كرد: می گویند صربستان ویزا نمی خواهد، اما آقایان متوجه نمی شوند كه توخته را با خود به صربستان نبردیم تا در تهران باشد و كارهای مربوطه را انجام دهد. اگر توخته را با خود به صربستان می بردیم باید پاسپورتش را هم با خود می آورد و امكان داشت در تهران هر لحظه به حضور او برای گرفتن ویزا نیاز باشد. میثم جعفری تا وزات خارجه هم رفته و فدراسیون جهانی هم نامه نگاری هایی انجام داده و ما هنوز پیگیر كارهای او هستیم. توخته جوان شایسته ای است كه كولاكوویچ به او ایمان دارد. متاسفانه مطرح كردن برخی صحبت ها در این شرایط اصلا منطقی نیست و جز تخریب هیچ چیزی به همراه ندارد.
سرپرست تیم ملی والیبال ایران عنوان كرد: سفارت فرانسه به غلط ویزای او را نداده است و هنوز دلیل را نمی دانیم. آنها تمام مدارك توخته را از ما تحویل گرفتند و رسید هم به ما دادند؛ در حالیكه اگر مدارك ناقص باشد اصلا دریافت نمی كنند. ما تا روز اخر پیش از اعزام نمی دانستیم كه این بازیكن نمی تواند با ما بیاید. توخته باید ایران می ماند و پاسپورتش باید در اختیار تشریفات فدراسیون قرار می گرفت تا شرایط فراهم گردد.

خوشخبر اظهار داشت: در این شرایط از همه می خواهم به ما كمك كنند. از منتقدان می خواهم كه صبور باشند، فرصت برای انتقاد هست؛ ما می توانیم برگردیم و بعد از آن شرایط را با هم بررسی نماییم، اما اینكه از حالا با ادبیاتی كه فقط برای تخریب است درمورد تیم ملی حرف بزنند واقعاً خوب نیست. امیدوارم تیم ایران كه تغییر چهره هم داده بتواند كارهای خوبی در لیگ ملت های والیبال انجام دهد.
1397/03/03
20:16:17
5.0 / 5
4775
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , والیبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است