ژاپن تیم ضعیفی نیست

ضیایی: نه سیچلو ادعایی دارد و نه ما قراردادش را دیده ایم

ضیایی: نه سیچلو ادعایی دارد و نه ما قراردادش را دیده ایم

دیجیپا: رئیس فدراسیون والیبال اظهار داشت: سیچلو تنها زمانی كه سرمربی نیم ملی زیر ۲۳ سال بود حقوق گرفته و در ماه هایی كه نبوده دستمزدی نگرفته است.احمد ضیایی در گفت و گو با ایسنا، درباره كادر فنی تیم ملی والیبال "ب" ایران برای حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاكارتا اظهار داشت: با عنایت به انصراف خوان سیچلو از ادامه همكاری با فدراسیون والیبال ایران و نامه استعفایی كه برای ما فرستاد، در هیئت رئیسه تصمیم گرفته شد كه هدایت تیم ملی والیبال را به كادرفنی صددرصد ایرانی بسپاریم.
او ادامه داد: برپایه تصمیم جدید جهانگیر سید عباسی بعنوان سرمربی و محمد خمسه و محمد رضا تندروان هم بعنوان كمك مربی انتخاب شدند و كارشان را بزودی آغاز خواهند كرد. همینطور یك كادر دیگر هم به این سه نفر كمك خواهند كرد.
رئیس فدراسیون والیبال در توضیح درباره قرارداد بسته شده با خوان سیچلو در سال ۲۰۱۵ و شائبه های مربوط به گرفتن حقوق در ماه هایی كه در ایران نبوده، اظهار نمود: قرار بوده كه اگر سیچلو به ایران بازگردد نصف دستمزد زمان حضورش را برای ماه هایی كه در ایران نبوده است بگیرد و این تصمیم هم پیش از من گرفته شده بود.
او اضافه كرد: هم اكنون نه سیچلو ادعایی كرده است و نه ما قرارداد را دیده ایم. فدراسیون در زمانی كه سیچلو سرمربی تیم ملی زیر ۲۳ سال بوده و قرارداد داشته به او دستمزد پرداخت كرده است ولی در زمان هایی كه نبوده به هیچ وجه پولی به او داده نشده است.
احمد ضیایی در انتها درباره شكست در هفته اول لیگ ملت ها برابر ژاپن آن هم بعد از هشت سال اظهار داشت: در گذشته هم شاهد این باخت ها بودیم. مطمئنا بازیكنان ایران به مرور در مسابقات جا خواهند افتاد و شرایط بهتری را تجربه می كنند. تمام تیم ها در مسابقاتی همچون لیگ ملت ها تلاش می كنند تا آموخته هایشان را محك بزنند تا در تورنمنت های دیگر نتیجه اش را ببینند. ما تا هفت سال دیگر در لیگ ملت ها خواهیم بود و مطمئناً در طول این سال ها دچار چالش می شویم. قبول دارم كه همه اهالی والیبال دوست داشتند ایران برابر ژاپن به پیروزی برسد و از باخت برابر آن ها ناراحت هستند و حق هم دارند اما بالاخره در یك روز بازی یك تیم نمی گیرد و روزش نیست. ژاپن هم تیم ضعیفی نیست و جز تكنیكی ترین تیم های این دوره از دیگر ملت های والیبال است و در سال های اخیر تلاش بسیار زیادی كرده است. امیدوارم بچه ها روز به روز بهتر شوند.1397/03/12
14:22:17
5.0 / 5
4783
تگهای خبر: بازی , تیم , سرمربی , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است