درخشنده: شاید ضیایی می خواسته از زحمات معروف تشكر كند!، احیانا سرپرست تغییر كند

درخشنده: شاید ضیایی می خواسته از زحمات معروف تشكر كند!، احیانا سرپرست تغییر كند

دیجیپا: سخنگوی فدراسیون والیبال اظهار داشت: رئیس فدراسیون با معروف جلسه ای محرمانه داشته و دلیل ندارد همه مسائل به بیرون درز كند.سعید درخشنده در گفت و گو با ایسنا، درباره آنچه كه در جلسه احمد ضیایی با سعید معروف برگزار شده است، اظهار داشت: بعضی وقت ها پیش می آید كه یك جلسه محرمانه برگزار گردد. رئیس فدراسیون با یك نفر جلسه ای خصوصی را داشته و دلیلی ندارد كه صحبت های بین دو نفر به بیرون درز كند. بارها پیش آمده كه ضیایی با خود من هم جلسات خصوصی برگزار كرده است ولی در كل از آنچه كه روز گذشته صحبت شده اطلاع ندارم.
او ادامه داد اما به نظرم رئیس فدراسیون سعید معروف را خواسته تا از زحمات او بعنوان كاپیتان بعد از كسب سه پیروزی در تهران تشكر كند. همینطور ادامه همكاری معروف با تیم ملی در جاكارتا هم با توجه تعدد رقابت ها قابل تقدیر است. ولی نمی دانم اصحاب رسانه به دنبال چه می گردند.
سخنگوی فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال كه منظور از كلمه جاسوس از جانب برخی بعد از بیانیه چند روز پیش در سایت فدراسیون والیبال چیست، اظهار نمود: هر كسی مسئول حرف های خودش است و باید در این باره از مدیر روابط عمومی فدراسیون والیبال سوال بپرسید. من نمی توانم راجع به حرفایی كه دیگری زده است جواب بدهم. اساساً این بیانیه با هماهنگی رئیس فدراسیون انتشار یافته و روابط عمومی باید در این باره پاسخگو باشد.
درخشنده درباره نامه استعفای خوشخبر كه به صورت دستی به رئیس فدراسیون والیبال داده است و همینطور جدایی سیامك افروزی پزشك تیم ملی بعد از آخر لیگ ملت های والیبال اظهار داشت: در ابتدا درباره افروزی باید بگویم كه او به خاطر برخی مشكلات كه شخصی بود اظهار كناره گیری كرد. بالاخره یك سری افراد در یك گروه كار می كردند اما لازم است كه پاره ای تحولات در كادر تیم ملی صورت پذیرد. باید در ادامه كار جوانان وارد میدان شوند. خوش خبر هم قراردادی با فدراسیون نداشته و چون كارمند وزارت ورزش و جوانان بوده از جانب این وزارت و در زمان داورزنی بعنوان سرپرست كار می كرد اما احیانا جایگزینی های صورت پذیرد.
سعید درخشنده در انتها با انتقاد است عدم توجه رسانه ها به برگزاری رقابت قهرمانی نوجوانان آسیا در تبریز با حضور ۱۷ كشور اظهار نمود: كسی راجع به رقابت های نوجوانان آسیا تاكنون مطلبی را منتشر نكرده است و همه به دنبال سیدعباسی و برخی مسائل دیگر هستند. از چندین كشور به تبریز خبرنگار آمده بود و سه كانال تلویزیونی از ماهواره رقابت ها را به صورت پخش مستقیم نشان می داد. من هم رئیس كمیته فنی كنترل مسابقات بودم. بعد از این رقابت ها هم در رقابت های جوانان آسیا و همینطور بازی های آسیایی رئیس كمیته فنی كنترل هستم اما هیچ كس به این مسائل توجه نمی كند.1397/04/21
19:27:53
5.0 / 5
4336
تگهای خبر: تیم , رقابت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است