دبیر فدراسیون والیبال شكایت نمود، منظمی: فیلم را منتشر كنید

دبیر فدراسیون والیبال شكایت نمود، منظمی: فیلم را منتشر كنید

دیجیپا: دبیر فدراسیون والیبال با اشاره به اینكه برخی رسانه ها غرض ورزی و جبهه گیری خاصی ضد والیبال دارند، اظهار داشت: امیدوارم وقتی تهمت می زنند مدارك محكمه پسندی ارائه نمایند.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، امیر حسین منظمی، درباره ی حواشی مربوط به درگیری بوجود آمده بین یكی از خبرنگاران با او و احمد ضیایی و تنش هایی كه به تازگی بین فدراسیون والیبال و رسانه ها بوجود آمده است، اظهار داشت: خودم دوست ندارم زیاد به این مورد بپردازم. ما آن روز برای استقبال از تیم ملی والیبال جوانان كه قهرمان آسیا شده بود به همراه دو تن از نمایندگان وزارت ورزش و جوانان در فرودگاه امام خمینی (ره) حضور داشتیم كه در حاشیه این مراسم یكی از خبرنگاران با غرض ورزی سوالی را از ضیایی پرسید. كسانی هستند كه اعتلای والیبال ایران را دوست ندارند و امیدوارم سازمان صدا و سیما در گزینش خبرنگاران بهتر عمل كند. من فرد دانشگاهی هستم و اصلا آن فرد را لمس نكردم.

دبیر فدراسیون والیبال با ابراز ناراحتی از بروز چنین مسائلی، اضافه كرد: این افراد با آبروی من بازی كرده اند و امیدوارم مدارك محكمه پسندی را هم از خود عرضه كنند. برای اعاده حیثیت شكایت كرده ام، چون كه بعضی از افراد رسانه ای جو بدی را ضد والیبال بوجود آورده اند.

او افزود: گفته اند كه من خبرنگار را هول داده ام و به او توهین كرده ام و حتی اعلام كردند كه فیلمش را هم دارند. خواهش می كنم اگر فیلمی وجود دارد آن را منتشر كنند. این دوستان با تدابیر قبلی و با جبهه گیری این سوال را مطرح نمودند و به جای این كه قهرمانی جوانان در آسیا، میزبانی شایسته در لیگ ملت های والیبال و دیگر نقاط مثبت را نشان دهند بر روی مسائلی حاشیه ای تاكید دارند. ان شاء الله عدله محكمه پسندی را در دادگاه نشان دهند. ما با خدا معامله كرده ایم. "با خدا باش و پادشاهی كن بی خدا باش و هر چه خواهی كن".

منظمی در انتها صحبت های خود با "رادیو تهران" خاطرنشان كرد: مگر نمی گویند كه من هول داده ام و توهین آمیز صحبت كرده ام. لطفا فیلمش را نشان دهند. مطمئن هستم كه این كارها با برنامه ریزی های قبلی بوده است. متاسفانه خیلی از دوستان خط و خطوطی از كسانی می گیرند كه ضد والیبال هستند. خوشبختانه مسیر والیبال هموار است. نباید با افكار عمومی در فضای مجازی بازی كرد.

دبیر فدراسیون والیبال درباره بازنشستگی رییس فدراسیون نیز، اظهار داشت: ما همه تابع قانون هستیم و هر چه قانون بگوید باید آن را عمل نماییم. همگی نیروی این دولت هستیم و با دیده منت همه دستورات را قبول می نماییم، اما این در روز استقبال از قهرمانان از بازنشستگی سوال شود به دور انصاف است. ضیایی به همراه تیم و بعد از پروازی كه بسیار معطل شده بودند به ایران رسیدند و پرسش این گونه سوالات شایسته نبود.
1397/05/11
17:00:53
5.0 / 5
4531
تگهای خبر: بازی , تیم , فدراسیون , والیبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است