آغاز لیگ برتر هندبال تنها با سه دیدار

آغاز لیگ برتر هندبال تنها با سه دیدار

دیجیپا: در هفته نخست لیگ برتر هندبال مردان تنها سه دیدار برگزار می گردد.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، سی و یكمین دوره از مسابقات لیگ برتر هندبال مردان از پنج شنبه ۱۹ مهرماه استارت می خورد. در این دوره از مسابقات طبق آنچه كه فدراسیون قرعه كشی كرده است ۱۰ تیم نفت و گاز گچساران، زاگرس اسلام آباد، فرازبام دهدشت، نیروی زمین كازرون، سربداران سبزوار، صنعت مس كرمان، فولاد مباركه سپاهان، نجف آباد اصفهان و نماینده اراك حضور خواهند داشت.

البته همانند سال های گذشته لیگ برتر هندبال با مشكلاتی چون جابه جایی در زمان آغاز مسابقات و همینطور وجود دیدارهای معوقه همراه می باشد. قرار بود این مسابقات از ۱۲ مهرماه آغاز شود كه با یك هفته تاخیر از پنج شنبه این هفته ۱۹ مهرماه استارت می خورد. همینطور در هفته نخست این مسابقات تنها سه دیدار برگزار و دو دیدار دیگر معوقه خواهد شد. البته هنوز تكلیف قطعی نماینده اراك هم مشخص نمی باشد و هنوز نام این تیم اعلام نشده است. در صورتیكه تكلیف این تیم مشخص نشود لیگ با ۹ تیم ادامه پیدا می كند.

در نخستین دیدار هفته اول لیگ برتر هندبال ۵ شنبه ۱۹ مهرماه نفت و گاز گچساران به مصاف زاگرس اسلام آباد خواهد رفت. دیگر دیدارهای این هفته جمعه ۲۰ مهرماه پیگیری می گردد. فرازبام دهدشت میزبان نیروی زمینی كازرون است و تیم سربداران سبزوار هم در خانه به مصاف صنعت مس كرمان خواهد رفت.

تكلیف سایر دیدارهای این دوره از مسابقات در هفته آینده مشخص خواهد شد.

* برنامه كامل دیدارهای هفته نخست سی و یكمین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال مردان:

پنج شنبه ۱۹ مهرماه:

ساعت ۱۶: ۰۰

نفت و گاز گچساران – زاگرس اسلام آباد

جمعه ۲۰ مهرماه:

ساعت ۱۶: ۰۰

فرازبام دهدشت – نیروی زمینی كازرون

ساعت ۱۵: ۲۰

سربداران سبزوار – صنعت مس كرمان

دیدارهای معوقه:

فولاد مباركه اصفهان – ذوب آهن اصفهان و نجف آباد اصفهان – هپكو اراك
1397/07/21
14:28:44
5.0 / 5
4784
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است