بناكار: داور را به خدا واگذار می كنم

بناكار: داور را به خدا واگذار می كنم

دیجیپا: سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز اظهار داشت: اشتباهات اثرگذار داوری پیروزی را از تیم مان گرفت كه داور را به خدا واگذار می كنم.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، عادل بناكار، سرمربی شهرداری تبریز بعد از شكست تیمش مقابل پیام خراسان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر والیبال كشور اظهار نمود: بازی خوبی را مقابل پیام به نمایش گذاشتیم و در حالیكه می توانستیم پیروز میدان باشیم، در لحظات پایانی پیروزی را با شكست عوض كردیم.
وی در مورد تاثیر اشتباهات داوری در لحظات پایانی این دیدار تصریح كرد: در لحظاتی كه در ست پنجم با نتیجه ۱۴ بر ۱۰ از حریف پیش بودیم، داور یكی از امتیازات تیم ما را به اشتباه به نفع پیام گرفت. بعد از آخر بازی با داور در مورد اشتباهش صحبت كردم، اما او از اشتباهش به سادگی گذشت. همان اشتباه اثرگذار داور می توانست نتیجه بازی را به كل تغییر دهد.
وی با اشاره به نبود امكاناتی نظیر ویدئوچك در لیگ برتر ایران عنوان كرد: داوران در لحظات سخت و حساس بازی نقش خویش را باید به خوبی ایفا كنند. در ایران داوران حتی بعد از آخر بازی اشتباهات خویش را نمی پذیرند. داور را به خدا می سپارم، چونكه با اشتباهاتش یك پیروزی را به راحتی از چنگ ما خارج كرد.
سرمربی شهرداری تبریز اضافه كرد: بازیكنان جوان و كم تجربه ای در تركیب تیم مان داریم. از اشتباهات داوری كه بگذریم، زمانی كه در ست پنجم ۱۴ بر ۱۰ از حریف پیش بودیم، می توانستیم فقط با دریافت یك پوئن برنده بازی باشیم، اما متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداد و به راحتی شكست را جایگزین پیروزی كردیم.
عادل بناكار در مورد مصدومیت ناگهانی امیر حسینی در ست پنجم خاطرنشان كرد: ضربه ای كه به دنده امیر حسینی وارد شد، سبب توقف بازی برای لحظاتی شد، اما خدا را شكر حال امیر حسینی خوب است و خطری او را تهدید نمی كند.
وی در ارتباط با ادامه روند شهرداری تبریز در سوپر لیگ والیبال خاطرنشان كرد: كار سختی در ادامه لیگ برتر خواهیم داشت. هم اكنون سه نفر از بازیكنانمان مصدوم هستند كه ادامه لیگ را برایمان سخت تر خواهدكرد. تیم مان از جوانان بومی تبریز تشكیل شده است. به نظرم با وجود سه شكست متوالی بازی های خوبی عرضه داده ایم، اما برای موفقیت این تیم باید حوصله به خرج داد.
1397/08/12
14:02:51
5.0 / 5
4816
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , داور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است