اعتراف جالب مربی آرسنال؛

امری: در گذشته روی تیم مقابلم شرط می‏‎بستم!

امری: در گذشته روی تیم مقابلم شرط می‏‎بستم!

دیجیپا: در كتاب بیوگرافی اونای امری آمده وی در دوران فوتبال بازی كردنش زمانی در یك تیم ضعیف بوده و روی تیم‎هایی كه مقابلشان قرار می‏ ‎گرفتند شرط می‎بسته است.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، اونای امری، سرمربی حال حاضر تیم فوتبال آرسنال مدعی شدی در ایام اولش در فوتبال به شدت از پایین بودن اعتماد به نفس رنج می برده و روزی درس بزرگی هم در این زمینه گرفته است. در كتاب بیوگرافی او او به روزی خاص اشاره شده است.
روزنامه انگلیسی سان این قسمت را منتشر نموده است: واقعا آن روز درس گرفتم. چطور می توانستم در یك مسابقه حضور داشته باشم و با خودم فكر كنم كه مقرر است این بازی را ببازیم. این شروع پروسه یادگیری ای بود كه ذهنیت مرا تغییر داد.
این داستان مربوط به روزی است كه او و تیمش بازی داشتند و او معتقد بوده كه مقرر است این بازی را ببازند. حتی با فردی در این باره شرط هم بسته است! دلیلش هم این بوده كه او فكر می كرده تیمشان خیلی ضعیف است و از پس تیم های حریف بر نمی آید.
كتاب بیوگرافی او هم در مورد دوران بازی كردن و هم دوران مربی گری او است. امری در تیم هایی مانند سوسیداد، تولدو، ریسینگ دفرول، لگانس و لوركا دپورتیوا بازی كرده است و همینطور در تیم هایی مانند لوركا، آلمریا، والنسیا، اسپارتاك مسكو، سویا، پاری سن ژرمن و آرسنال مربی گری كرده است.

1397/08/13
12:27:13
5.0 / 5
4772
تگهای خبر: بازی , تیم , سرمربی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است