فدراسیون والیبال پاسخگوی بلاتكلیفی بازیكنان تیم توپكا باشد

فدراسیون والیبال پاسخگوی بلاتكلیفی بازیكنان تیم توپكا باشد

دیجیپا: مربی والیبال می گوید فدراسیون والیبال تمایلی نداشت هدایت تیم توپكا را به عهده بگیرم و حتی این مورد را به باشگاه گفتند كه چرا با این مربی كار می كنید.فریبا سلیمانی مربی والیبال كه برای فصل جدید لیگ بانوان با تیم توپكا قرارداد بسته بود، بعد از جدا شدن از این تیم در گفت و گو با ایسنا و در مورد خبر كنار گذاشتن توپكا از لیگ بانوان اظهار داشت: این خبر را از بازیكنان شنیدم چون از روزی كه به تیم توپكا رفتم هر روز وضع همین بود. شب تیم می دهند و بامداد نمی دهند. دسیسه هایی هم پشت سرمان بوده كه چرا توپكا با من قرارداد بسته و فدراسیون از اول هم تمایلی نداشت كه من هدایت این تیم را به عهده بگیرم. حتی به باشگاه گفتند چرا با این مربی كار می كنید. علاوه بر این بازیكنانی كه می خواستند با ما قرارداد ببندند از سوی فدراسیون به تیم های دیگر هدایت شدند.
او به نحوه ثبت قرارداد داخلی با باشگاه توپكا اشاره و بیان كرد: وقتی برای سرمربیگری به من پیشنهاد دادند جاكارتا بودم و گفتم هم اكنون تمركزم اینجا است اما سه روز پس از برگشتن به ایران به باشگاه رفتم. با عنایت به اینكه در سال های مربیگری مسائل مختلفی را دیدم نمی توانستم بی گدار به آب بزنم چون سرنوشت ۲۰ بازیكن دست من بود. بنابراین در ابتدا قرارمان با باشگاه این بود كه ۳۰ درصد از قراردادمان را پرداخت كنند تا بازی ها را شروع نماییم.
سلیمانی در این مورد اضافه كرد: دوم آبان برای جذب بازیكن تست داشتیم و قرار بود تا ۵ آبان قرارداد فدراسیونی با ما ببندند اما این كار انجام نشد. تا یكشنبه( ۱۳ آبان) هم هر روز تلاش داشتیم تا این قرارداد بسته شود چون در غیر این صورت اطمینانی به حضور تیم نبود اما این كار انجام نشد و من هم اعلام كردم هیچ تعهدی ندارم و چون قرارداد داخلی بسته بودم و مدت ۱۰ روز تمرین كردیم. ماندم كه مبلغ ۱۰درصد خسارت را بگیرم.
او با اشاره به اینكه چند روز حس می كردم كه می خواهند مربی را عوض كنندT افزود: از آنها نظم و شرایطی كه شایسته حضور و برخورد با مربی و بازیكنان است را خواسته بودم. اما در این مدت به خاطر پاسخگو نبودن مسئولان باشگاه و بلاتكلیفی مان خیلی اذیت شدیم. در این مدت هم مدیر عامل اكثرا جواب تلفنش را نمی داد و می گفت درگیر هستم اما هر چقد سرش شلوغ باشد تصمیم بزرگ تیمداری در لیگ برتر و شخصیت بازیكنان و مربیان شوخی نیست.
این مربی والیبال در انتها از فدراسیون به علت آگاه بودن از شرایط تیم توپكا خواست كه پاسخگوی مربیان و بازیكنان این تیم باشد.

1397/08/16
15:07:16
5.0 / 5
4292
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , توپ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است