رونمایی از دو هدف؛

پیكه باشگاه فوتبال خودش را خواهد خرید!

پیكه باشگاه فوتبال خودش را خواهد خرید!

دیجیپا: جرار پیكه مدعی شده دو ایده در سر دارد، یكی راه‎اندازی یك رقابت در ورزش تنیس و دیگری خرید یك تیم فوتبال است كه درباره‎اش هیچ توضیحی نداده است.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، جرار پیكه، مدافع تیم فوتبال بارسلونا، ایده ای جدید در سر دارد و می خواهد روزی آنرا عملی كند. او بتازگی مصاحبه ای با روزنامه فرانسوی اكیپ داشته و به یكی از چند ایدهای كه در سر داشته اشاره نموده است.
او چنین توضیح داده است: هم اكنون دو ایده دارم. یكی خرید یك تیم است، متاسفم، اما بیشتر از این نمی توانم توضیحی بدهم. ایده بعدی هم احداث رقابتی فوتبالی جدید یا استفاده از یكی از لیگ هایی است كه هم اكنون وجود دارد.
با وجود پافشاری خبرنگار پیكه به هیچ جزئیاتی درباره این دو ایده اش اشاره نكرده است و تنها گفته مطمئن باشید هر دو ایده بسیار جذاب هستند.
او درباره یكی دیگر از اهدافش كه درباره ورزش تنیس است گفت، دوباره راه اندازی كردن «دیویس كاپ»: بازیكنانی هستند كه برای این پروژه در اولویت ما هستند، مانند نادال، تین و سلیك. دیگران اما در این پروژه نیستند، نمی خواهند در دو رقابت باشند.
او درباره این كه به راجر فدرر برای برنامه اش فكر كرده یا نه اظهار داشت: نمی خواهم وقتم را تلف كنم، مشكل سابقه نداریم، چیزی كه می خواهم این است كه یك رقابت احداث كنم، اما این رقابت لازم نیست حتما «پیكه كاپ» باشد.

1397/09/04
17:26:53
5.0 / 5
4353
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است