شیخ الاسلامی: در نیم فصل تغییرات سالن مهران را انجام می دهیم، پیگیر شكایت از ضارب موسوی هستیم

شیخ الاسلامی: در نیم فصل تغییرات سالن مهران را انجام می دهیم، پیگیر شكایت از ضارب موسوی هستیم

دیجیپا: مدیرعامل باشگاه والیبال پیام مشهد اظهار داشت: باید تعدادی از سكوهای روبه رو در سالن مهران كم شود تا به مساحت زمین اضافه گردد.


علی شیخ الاسلامی، مدیر عامل باشگاه والیبال پیام مشهد در گفت و گو با ایسنا، درباره اینكه آیا اجازه برگزاری دیدارهای خانگی شان در سالن مهران را تا اختتام فصل كسب كردند، اظهار نمود: نه خیر. ما اجازه نداریم تا اختتام فصل با شرایط فعلی در این سالن میزبان باشیم. خوشبختانه مقرر است امروز احمد ضیایی و یزدان پناه میهمان ما در شهر مشهد باشند و از نزدیك در سالن مهران به تماشای بازی بپردازند. همین طور مقرر است نماینده فنی اداره كل ورزش و جوانان استان به سالن بیاید. با عنایت به صحبت های انجام شده باید تا نیم فصل تغییراتی را كه مسئولان سازمان لیگ الزامی كرده اند انجام دهیم.
او اضافه كرد: با عنایت به برنامه سازمان لیگ در هفته پایانی استراحت داریم و در هفته دوازدهم باز میهمان شهرداری گنبد هستیم، بدین سبب سپس بازی برابر پیكان در روز چهاردهم آذر دیگر میزبانی ای در سالن مهران نخواهیم داشت و می توانیم نكات گفته شده و تغییرات لازم را با سرعت انجام دهیم.
او اشاره كرد: هم اكنون مشكل درها و خروجی های سالن حل شده است. همین طور مقرر است از سكوهای مقابل تعدادی كم شود تا به مساحت زمین بازی اضافه گردد.
شیخ الاسلامی درباب دلجویی مدیرعامل جدید باشگاه شهرداری ارومیه سپس اتفاقات در بازی پیام مشهد با شهرداری ارومیه اظهار داشت: رضایی در دیدار ما برابر دورنای ارومیه قبل از بازی از ما دلجویی كرد اما با عنایت به اتفاقاتی كه افتاده بود همان شب به كلانتری ۱۴ ارومیه رفتیم و پرونده شكایت از فرد ضارب موسوی را تكمیل كردیم كه خوشبختانه مشخص شده بود كه در كدام شعبه دادگاه برگزار می شود. همین طور پیگیر شكایت از ضارب موسوی هستیم.
مدیرعامل تیم والیبال پیام مشهد اشاره كرد: ما آخرین تیمی بودیم كه وارد لیگ شدیم. شاید كسی باورش نمی شد كه ما در هفته دهم تا رده سوم بالا بیاییم. در طول هفته های برگزار شده نقش محمدموسوی تعیین كننده بوده است و بازیكنان بومی باز كمك زیادی كرده اند. همین طور از كادر فنی خوبی برخورداریم و جبار قوچان نژاد فردی مدیر، متخصص و حرفه ای است.



1397/09/08
20:44:58
5.0 / 5
4225
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است