مروری بر وضعیت تیم‎های لیگ قهرمانان اروپا

مروری بر وضعیت تیم‎های لیگ قهرمانان اروپا

دیجیپا: از مرحله گروهی رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا تنها یك بازی برای هر تیم مانده و این در شرایطی است كه صعود و سقوط برخی تیم ها قطعی شده و تعدادی هم هنوز امید دارند.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، بازی های لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه و چهارشنبه برگزار شدند. حالا هر تیم در مرحله گروهی تنها یك بازی دیگر دارد و در شرایطی كه رو به اختتام بازی های مرحله گروهی هستیم نگاهی خواهیم داشت به وضعیت تیم ها.
گروه A
اتلتیكومادرید ۱۲ امتیازی در صدر است، دورتموند با ۱۰ امتیاز دوم، بروخاس با ۵ امتیاز سوم و موناكو با یك امتیاز چهارم است. بعید است وضعیت تیم ها پس از بازی آخر تغییر كند و به نظر در این گروه اتلتیكو صدرنشین و دورتموند تیم دوم خواهد بود. دورتموند در صورتیكه دوم شود شاید حریف بارسلونا یا رئال مادرید در مرحله حذفی شود.
گروه B
بارسلونا با ۱۳ امتیاز صدرنشین، تاتنهام با ۷ امتیاز دوم، اینتر با ۷ امتیاز سوم و آیندهوون با یك امتیاز چهارم است. در این گروه اینتر و تاتنهام هر دو شانس صعود دارند. بارسا با تاتنهام بازی دارد و این كار اینتر را راحت تر خواهدنمود.
گروه C
در این گروه ناپولی با ۹ امتیاز صدرنشین است، پاری سن ژرمن با ۸ امتیاز دوم و لیورپول با ۶ امتیاز سوم است. تیم چهارم هم ستاره سرخ بلگراد با ۴ امتیاز است. این جذاب ترین گروهی است كه در آن امكان دارد هر اتفاقی رخ دهد. پاری سن ژرمن با شكست دادن لیورپول قدم بزرگی برداشت. حالا غیر از تیم بلگراد هر ۳ تیم دیگر شانس برتری دارند.
گروه D
پورتو ۱۳ امتیازی است و شالكه با ۸ امتیاز دوم است. گالاتاسرای و لوكوموتیو هم به ترتیب با ۴ و ۳ امتیاز سوم و چهارم هستند. در این گروه شرایط تغییری نخواهد كرد، پورتو صدرنشین خواهد ماند و شالكه هم اساسا دوم خواهد شد.
گروه E
در این گروه بایرن ۱۳ امتیاز دارد و صدرنشین است، آژاكس دوم و ۱۱ امتیازی است و بنفیكا با ۴ امتیاز سوم است. آ. اك آتن هم بدون امتیاز در قعر قرار دارد. دو تیم اول صعودشان را قطعی كردند و دیدار آخر در آمستردام صدرنشین را تعیین می كند.
گروه F
در این گروه منچسترسیتی در صدر است و ۱۰ امتیاز دارد، تیم دوم لیون است كه ۷ امتیاز دارد و شاختار دونتسك با ۵ امتیاز سوم است. هوفنهایم هم ۳ امتیاز دارد و در قعر جدول قرار دارد. در این گروه صدرنشین قطعی شده، اما دیدار لیون و شاختار دونتسك در دیدار آخر مقابل هم قرار می گیرند و برنده آنها بعنوان تیم دوم صعود می كند.
گروه G
رئال مادرید با ۱۲ امتیاز صعودش را قطعی كرده است، رم دوم است و ۹ امتیاز دارد. ویكتوریا پلیژن ۴ امتیازی است، زسكا مسكو هم ۴ امتیازی است و به ترتیب سوم و چهارم هستند. رم در صورتیكه تیم دوم شود كه احیانا بسیار زیاد است به احتمال زیاد باید در مرحله حذفی با بارسا بازی كند.
گروه H
یوونتوس با ۱۲ امتیاز صدرنشین است، یونایتد با ۱۰ امتیاز دوم، والنسیا با ۵ امتیاز سوم و یانگ بویز با یك امتیاز چهارم است. در بازی آخر تیم منچستر با هدایت مورینیو در مستایا با والنسیا بازی دارد. بعید است یوونتوس مقابل یانگ بویز متوقف شود كه یونایتد شانسی برای صدرنشینی داشته باشد. به احتمال زیادی در این گروه یووه تیم اول و یونایتد بعنوان تیم دوم صعود می كند. این یعنی سرمربی پرتغالی این شانس را دارد كه در بازی حذفی مقابل رئال یا بارسا قرار گیرد.

1397/09/12
14:10:41
5.0 / 5
4593
تگهای خبر: بازی , تیم , رقابت , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است