قائم مقام والیبال سایپا: هیچ تیمی را متهم به دوپینگ نكرده ایم

قائم مقام والیبال سایپا: هیچ تیمی را متهم به دوپینگ نكرده ایم

دیجیپا: قائم مقام مدیرعامل باشگاه سایپا در والیبال، اظهار داشت: درخواست دریافت تست دوپینگ هم حق قانونی باشگاه است و هم باید بحث دوپینگ در والیبال جدی گرفته شود.


محمد علی اینالو، قائم مقام مدیرعامل باشگاه سایپا در والیبال در گفت وگو با ایسنا، درباره علت درخواست از سازمان لیگ برای دریافت تست دوپینگ قبل از بازی سایپا با شهروند اراك از هفته دوازدهم لیگ برتر، اظهار نمود: با عنایت به بررسی ها و آنالیزهایی كه كادر فنی تیم والیبال سایپا انجام داده بود از باشگاه خواسته شد كه قبل از این بازی گرفتن آزمایش دوپینگ از هر دو تیم را از سازمان لیگ درخواست نماییم و ما هم با عنایت به این كه كادر فنی چنین خواسته ای را داشت به صورت مكتوب درخواست مان را اعلام كردیم.

او افزود: این درخواست باشگاه سایپا دو جنبه دارد. اول این كه چنین درخواستی حق قانونی باشگاه است و از سوی دیگر بحث دوپینگ والیبال باید جدی گرفته شود. امیدواریم باشگاه های دیگر هم چنین درخواستی را از سازمان لیگ داشته باشند تا بازیكنان بدانند كه همواره تحت نظارت قرار دارند. دریافت تست دوپینگ سبب امنیت بیشتر در بازی ها می گردد و باید این را تصریح كنم كه ما نظر خاصی روی تیم شهروند اراك نداریم و تنها به دنبال تولید یك خط فكری برای انجام آزمایشات دوپینگ در لیگ برتر والیبال هستیم.

اینانلو درباره این كه می توان از چنین اطلاعیه ای بعنوان افترا ضد تیم شهروند اراك برداشت كرد، اظهار داشت: این كه دیگران چه برداشتی داشته باشند مهم نیست و هدفمان این است كه آزمایش دوپینگ از بازیكنان گرفته شود. از سوی دیگر بازیكنان سایپا هم باید تست بدهند و چیزی نیست كه فقط برای دیگران بخواهیم.
1397/09/20
14:03:26
5.0 / 5
4267
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است