بناكار: این هفته ۲۰ درصد قراردادها را پرداخت می كنند

بناكار: این هفته ۲۰ درصد قراردادها را پرداخت می كنند

دیجیپا: سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز از پرداخت ۲۰ درصد قراردادهای بازیكنان این تیم در هفته جاری آگاهی داد.


به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، سپس پیروزی شهرداری ورامین مقابل تیم والیبال پیكان عادل بناكار سرمربی شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به سبب باختمان مقابل سایپا مسابقه امروز را خیلی بد شروع كردیم. تیم پیكان هم یك تیم پر مهره بوده و از كادرفنی قدرتمندی برخوردار می باشد. با این وجود بازیكنان ما همیشه دوست دارند بهترین نمایش را داشته باشند و فكر كنم در امتیازهای آخر اشتباهاتشان زیاد نبود كه توانستیم پیكان را در تهران شكست دهیم.
وی همینطور درباب داوری ها اظهار داشت: اجازه بدهید من در مورد داوری صحبت نكنم چون گفته اند تنها در مورد مسائل فنی صحبت نماییم.
بناكار در پاسخ به این سوال كه چرا نسبت به گذشته اعتراض های بیشتری را در كنار زمین انجام می دهد؟ توضیح داد: واقعیت این است كه من خودم به شخصه از اعتراض هایم ناراحت هستم ولی فشار رو ی تیم ما زیاد است. یك روز قرار بود تیم ما در لیگ باشد و یك روز نه تا اینكه در دقیقه ۹۰ این تیم وارد لیگ شد. تا به امروز هم ریالی از قراردادها به بازیكنان ما پرداخت نشده و فشار زیادی روی تیم ما است. وقتی میبینم بازیكن پول بنزین ندارد كه به تمرین بیاید فشار زیادی به من می آید. با این وجود اهتمام می نماییم از این به بعد همان نفرات گذشته باشیم. اما همیشه حاشیه ها را می سازند و این اعتراضات هم بازتاب فشارها است.
بناكار در پاسخ به این سوال كه چه كسی او را از صحبت در مورد داوری ها منع كرده است؟ اظهار داشت: باشگاه به ما گفته است صحبت نكنید.
وی در مورد زمان پرداخت قرارداد بازیكنان شهرداری تبریز باز اظهار داشت: قولی كه به ما داده اند قرار شد در این هفته ۲۰ درصد را بدهند و تا نیم فصل هم ۳۰ درصد دیگر پرداخت گردد. انشاءلله مسئولان قول خودرا عملی كنند تا ما هم بتوانیم با آرامش به كار خود ادامه دهیم.1397/09/23
17:47:43
5.0 / 5
4238
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است