پیروزی میامی در شب مصدومیت ستاره هیوستون

پیروزی میامی در شب مصدومیت ستاره هیوستون

دیجیپا: رقابت های لیگ بسكتبال حرفه ای آمریكا با برگزاری دو مسابقه مورد پیگیری قرار|گرفت.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، در آغازین مسابقه برگزار شده تیم میامی هیت موفق شد در خانه در سالن امریكن ایرلاین آرنا با نتیجه نزدیك 101 بر 99 تیم هیوستون راكتس را شكست دهد. نقشه میامی برای دفاع آخرین حمله بازی جایی كه 4 ثانیه وقت تا اختتام كوارتر چهارم فرصت بود، بسیار ساده و آن ندادن اجازه شوت زنی به جیمز هاردن و كسب پیروزی بود. دوین وید و تیم میامی با دفاع جیمز هاردن فرصت شوت زنی را به اریك گوردون دادند كه او با از دست دادن آخرین شوت بازی موجب پیروزی میامی شد.

برای میامی جاش ریچاردسون 22 امتیاز، تایلر جانسون 19 امتیاز و دریك جونز جونیور 15 امتیاز كسب كردند تا برای نخستین بار در این فصل میامی موفق به كسب سه پیروزی متوالی شود.

دوین وید در دقیقه پایانی بازی با دریبل زنی و حركات فیك بسیار زیبا از اریك گوردون دو پرتاب پنالتی گرفت و با گل كردن هر دو پرتاب میامی را در امتیازات 101 بر 99 پیش انداخت. هر چند وید در حمله بعدی دو بار متوالی شوت دو امتیازی خودرا هدر داد تا لحظات پایانی بازی برای میامی دشوار گردد. دوین وید درانتها موفق به كسب 10 امتیاز شد.

برای هیوستون جیمز هاردن 35 امتیاز و 12 پاس منجر به گل، اریك گوردون 20 امتیاز و پی جی تاكر 14 امتیاز كسب كردند تا روند پنج پیروزی متوالی هیوستون متوقف شود.

شاید برای طرفداران هیوستون خبر مصدومیت ستاره تیم كریس پاول در كواتر دوم به خاطر كشیدگی همسترینگ، بسیار ناراحت كننده تر از شكست در خانه میامی باشد. مصدومیت پاول به نظر شدید می رسید و MRI شدت لطمه دیدگی و زمان دقیق دوری كریس پاول از میادین را مشخص خواهدنمود. تیم هیوستون در این فصل در شرایطی كه كریس پاول و جیمز هاردن را به صورت همزمان در تركیب خود نداشته، 8 بازی انجام داده است كه فقط 1 پیروزی و 7 شكست در این بازی ها كسب كرده است. هم چنین در فصل گذشته، در مواقعی كه پاول در تركیب هیوستون حضور نداشت 9 شكست را تجربه كرده بودند.

تیم هیوستون روز گذشته در بازی مقابل واشنگتن ویزاردز با 26 شوت سه امتیازی موفق ركورد بیشترین تعداد شوت سه امتیازی را در یك بازی از آن خود كرد. آنها در این بازی باز 18 شوت سه امتیازی وارد سبد میامی كردند و در مجموع دو بازی متوالی موفق به ثبت 44 شوت سه امتیازی شدند كه دومین ركورد در این زمینه به حساب می آید. تیم هیوستون با مجموع 46 شوت سه امتیازی موفق در دو بازی متوالی در فصل 17-2016 بهترین ركورد در دو بازی متوالی را در اختیار دارد.

در دومین بازی برگزار شده تیم لس آنجلس كلیپرز موفق شد در خانه در سالن استپلس سنتر با نتیجه 125 بر 121 میهمان خود دالاس را شكست دهد. بازگشت لو ویلیام مصدوم به تركیب كلیپرز پس از چهار مسابقه و بازی قوی وی در كوارتر چهارم موجب كسب پیروزی برای كلیپرز در خانه شد.

برای كلیپرز دانیلو گالیناری 32 امتیاز، لو ویلیام 26 امتیاز ( 13 امتیازش را در كوارتر چهارم به دست آورد ) و مونترزل هارل 18 امتیاز كسب كردند تا كلیپرز كه در چهار مسابقه متوالی شكست خورده بود، روند ناكامی را متوقف و پیروزی را كسب كند.

برای دالاس بازیكن سال اولی لوكا دونچیچ 32 امتیاز ( بیش ترین امتیازی كه تابحال در یك بازی به دست آورده )، جی جی باریا 19 امتیاز و داندره جوردن در مقابل تیم سابقش 11 امتیاز و 22 ریباند كسب كردند اما دالاس در چهارمین بازی متوالی شكست خورد تا تعداد پیروزی ها و شكست هایش در عدد 15 برابر شود.

تیم كلیپرز در این بازی دومین ركورد شوت زنی در یك بازی این فصل را مقابل دالاس با گل كردن 47 شوت از 83 اقدام و 56.6 درصد شوت موفق، ثبت نمود. آنها در تاریخ 3 دسامبر مقابل نیواورلینز بهترین ركورد را با 59 درصد شوت موفق ثبت كرده بودند.

كلیپرز در سالن استپلس سنتر برای بازیكن سابق خود یعنی دآندره جوردن كه 10 فصل برای این تیم بازی كرد و در این فصل به تیم دالاس پیوست، یك ویدئو بسیار زیبا برای تشكر و قدردانی پخش كرد. این سومین بازی این فصل جوردن در سالن استپلس سنتر بود ولی برای نخستین بار كه مقابل تیم سابقش قرار می گیرد. جوردن ركورد دارتیم كلیپرز در بیشترین تعداد بازی، درصد شوت موفق، ریباند و بلاك شات است. درانتها بازی باز داك ریورز سرمربی كلیپرز ابراز امیدواری كرد تا شماره پیراهن جوردن برای همیشه در تیم كلیپرز بازنشسته شود.
1397/10/01
15:47:39
5.0 / 5
4864
تگهای خبر: بازی , بازیكن , بسكتبال , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است