تداوم صدرنشینی ورامین درانتها هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال

تداوم صدرنشینی ورامین درانتها هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال

دیجیپا: درانتها رقابت های هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری ورامین با پیروزی مقابل حریف خود به صدرنشینی اش ادامه داد.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، از ساعت ۱۴ عصر امروز(چهارشنبه) ۵ در ماه ۱۳۹۷ دیدارهای هفته نخست دور برگشت(هفته چهاردهم) لیگ برتر والیبال باشگاه های كشور با برگزاری شش دیدار در شهرهای ورامین، ارومیه، مشهد، تهران (دو بازی) و اراك برگزار گردید كه درانتها تیم های شهرداری ورامین، پیكان و گنبد توانستند مقابل رقبای خود به برتری برسند.
اما درانتها دیدارهای دور رفت این رقابت ها تیم شهرداری ورامین توانسته بود با كسب ۱۰ برد، ۲ باخت و كسب ۳۰ امتیاز صدرنشین شود. تیم پیكان تهران باز با ۹ برد، ۳ باخت و ۲۷ امتیاز دوم شد و تیم خاتم اردكان باز با كسب ۹ برد، ۳ باخت و ۲۶ امتیاز عنوان سومی را از آن خود كرده بود.
به این ترتیب در آغازین بازی هفته نخست دور برگشت، تیم شهرداری گنبد توانست با عملكردی قابل قبول در مصاف با تیم شهروند اراك، در سه ست پی در پی با نتایج ۲۵-۲۲، ۲۵-۱۶ و ۲۵-۲۳ حریف خودرا مغلوب كرده و ۳ بر صفر پیروز دیدار باشد.
در ادامه تیم پیكان تهران كه در خانه والیبال میزبان شهرداری ارومیه بود، سا اول را با نتیجه ۲۳-۲۵ واگذار كرد اما در ادامه توانست در سه ست پی در پی حریفش را با نتایج ۲۳-۲۵، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۱۶ شكست داده و در مجموع با حساب ۳ بر یك به برتری برسد.
اما در سومین بازی این هفته باز تیم شهرداری ورامین صدرنشین این دوره از رقابت های لیگ برتر والیبال در سه ست پی در پی با نتایج ۲۵-۲۱، ۲۵-۲۲ و ۲۵-۱۸ شكست داد تا همچنان به صدرنشینی خود در جدول ادامه دهد.
نتایج كلی دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال به قرار زیراست:
شهرداری ورامین ۳ - خاتم اردكان صفر (۲۵-۲۱، ۲۵-۲۲ و ۲۵-۱۸)
دورنا ارومیه یك - فولاد سیرجان ایرانیان۳ (۲۱-۲۵، ۳۸-۳۶، ۲۰-۲۵ و ۲۸-۳۰)
پیام مشهد ۳ - كاله مازندران صفر (۲۵-۲۳، ۲۵-۲۰ و ۲۵-۲۱)
عقاب نهاجا یك - سایپا تهران ۳ (۲۱-۲۵، ۱۷-۲۵، ۳۱-۲۹ و ۲۳-۲۵)
پیكان تهران ۳ - شهرداری ارومیه یك (۲۳-۲۵، ۲۳-۲۵، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۱۶)
شهروند اراك صفر - شهرداری گنبد ۳ (۲۵-۲۲، ۲۵-۱۶ و ۲۵-۲۳)

1397/10/06
13:56:18
5.0 / 5
4330
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است