قوچان نژاد: از بعضی جاها خط می دهند كه تیم ما را اذیت كنند

قوچان نژاد: از بعضی جاها خط می دهند كه تیم ما را اذیت كنند

به گزارش دیجیپا سرمربی تیم والیبال پیام مشهد در مورد بازگشت اسماعیل نژاد به شهرداری تبریز می گوید: در بعضی از جاها خط می دهند كه پیام را تحت فشار قرار دهید.


جبار قوچان نژاد در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، در مورد پیروزی تیمش مقابل كاله مازندران در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر والیبال اظهار نمود: با عنایت به اینكه در دور رفت مقابل همین تیم بازی را واگذار كرده بودیم، برای جبران نتیجه دور رفت پا به میدان گذاشتیم. كاله تیم تاكتیكی است و هوشمندانه والیبال بازی می كند، اما توانستیم با سرویس های خوب مان این تیم را از كار بیاندازیم.
وی ادامه داد: سرویس های دقیق، دریافت های خوب و تقویت دفاع روی تور در دستور كار قرار داشت كه در بیشتر از 80 درصد مواقع با موفقیت روبرو بودیم. از همین رو مانع اجرای تاكتیك های كاله در این بازی شدیم كه نتیجه آن یك نتیجه خیلی خوب برای پیام بود.
سرمربی پیام مشهد در مورد مصدومیت بهزاد حیدرشاهی، پاسور این تیم در ابتدای ست نخست تصریح كرد: حیدرشاهی با مصدومیت شدیدی از ناحیه پا مواجه گردید كه سبب شد بازی را از دست بدهد. پاسورهای پیام هر دو در یك سطح هستند، اما اولین سالی است كه در لیگ برتر بعنوان پاسور اول بازی می كنند.
قوچان نژاد خاطرنشان كرد: خدا را شاكرم كه این بازی را با موفقیت به اتمام رساندیم، اما سپری كردن سایر دیدارها با یك پاسور خیلی سخت خواهد بود. با عنایت به فشردگی مسابقات در نیم فصل دوم كار برای پیام با یك پاسور به مراتب سخت تر خواهد شد. امیدوارم حیدرشاهی بزودی به میادین بازگردد تا بتوانیم از هر دو پاسور در لیگ برتر استفاده نماییم.
وی در مورد پاسخ به این سوال كه امین اسماعیل نژاد، بازیكن جدید پیام از چه زمانی برای این تیم به میدان خواهدرفت، اظهار داشت: امین اسماعیل نژاد از روز یكشنبه بازی خواهد كرد، اما برای شهرداری تبریز! متاسفانه با پرداخت بخشی از قراردادش در دقیقه 90، مانع انتقال این بازیكن به پیام شدند. پنج بازیكن این تیم آزاد بودند و به هر كجای ایران كه خواستند رفتند، اما مثل اینكه فقط همین بازیكن از شهرداری تبریز مشكل داشت.
سرمربی پیام مشهد بیان كرد: در بعضی جاها خط می دهند كه تیم مان را اذیت كنند. پنج بازیكن شهرداری تبریز آزادانه به هر كجای ایران كه خواستند منتقل شدند، اما تنها برای اسماعیل نژاد سه روز است در تلاشند كه به مشهد نیاید. این گونه مسائل آزارمان می دهد. امین اسماعیل نژاد هم با میل و رغبت خود به مشهد آمده بود. متاسفانه در چند پست به دنبال بازیكن بودیم كه فقط توانستیم یك بازیكن جذب نماییم كه این هم به سرانجام نرسید. با همین خیرالموجودین و حمایت هواداران در لیگ برتر ادامه خواهیم داد.
1397/10/08
13:57:01
5.0 / 5
4314
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است