مربی خاتم تهدید به كناره گیری از لیگ كرد، سالك: به دستور ناظر از زمین خارج شدیم

مربی خاتم تهدید به كناره گیری از لیگ كرد، سالك: به دستور ناظر از زمین خارج شدیم

به گزارش دیجیپا بعد از حواشی دیدار تیم های والیبال خاتم اردكان و پیام مشهد در هفته شانزدهم لیگ برتر، نماینده خاتم تهدید به كناره گیری از مسابقات را بیان نمود.


به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه های كشور روز گذشته در حالی به آخر رسید كه بازی دو تیم خاتم اردكان و پیام خراسان به سبب درگیری و حواشی به وجود آمده به خاطر تصمیمات داوری نیمه كاره باقی ماند تا فدراسیون در مورد آن تصمیم گیری كند. محمدرضا سالك مربی تیم خاتم اردكان در ان مورد توضیح داد: ما بازی حساسی را با تیم پیام داشتیم در مشهد كه می توانست زیبا باشد ولی متاسفانه اینطور نشد. از شروع بازی فحاشی هواداران این تیم به بازیكنان ما و زدن حریف ركیك به یكی از بازیكن های ما آغاز شد كه حتی سرپرست تیم ما به ناظران محترم فدراسیون مراجعه نمود. حتی آقایان كشفی و یگانه (نظران فدراسیون) به سرپرست ما گفته بودند كه بازی باید تعطیل بشود و داور باید بازی را تمام كند. متاسفانه این اتفاق نیافتاد و چند اشتباه هم از اول ست اول تا چهارم رخ داد كه گذشت.
او اضافه كرد: در ست پنجم و امتیاز ۱۰-۸ بودیم كه آقای شهرام محمودی بازیكن تیم ما ضربه ای زد كه به سر انگشت دفاع تیم پیام برخورد كرد كه در فیلم هم موجود و به شكل دقیق قابل مشاهده می باشد. داور بالا این ضربه را اوت گرفت و امتیاز را به حریف داد اما داور پایین خطای تور بازیكن پیام خراسان را اعلام نمود كه در این شرایط سرداور عزیز بازی را به جا داد. این تصمیم داور در حالی بود كه اگر خطا شده باید امتیاز را به ما می داد و اگر هم خطا نشده نباید اینطور باشد!
مربی تیم خاتم اردكان افزود: همین مسئله جو را متشنج كرد كه آقای یگانه به داور بازی گفت ادامه نده و بیا پایین! وقتی هم كه داور پایین آمد آقایان یگانه و كشفی من و قوچان نژاد را خواستند كه من همانجا گفتم دلیل تصمیم داور و اعلام بازی به جا را نمی دانم. اگر خطای تور شده امتیاز برای ما است و اگر نشده هم كه داور رای خویش را داده بود. یگانه گفت بازی تمام است و تیم خاتم را ببرید تا فدراسیون در مورد این دیدار نظر بدهد. من هم بازیكنان را بردم. اما وقتی تنها من، بهمن جهان دیده در زمین بودیم، آقای یگانه اظهار داشت: ناظر بازی میگوید باید ۳ دقیقه دیگر باز ادامه پیدا كند. من به یگانه گفتم شما به من اعلام كردید كه بروید تا فدراسیون نظر دهد كه ما بیرون آمدیم.
سالك اظهار داشت: با این وجود من وقتی به سرپرست گفتم تیم را برگردانید به بنده گفتند چند تن از بازیكنان دوش گرفته اند و یگاه با شنیدن این مورد گفت اشتباه كرده اند سریعا برگردید به زمین. حالا باید فدراسیون نگذارد حق تیم خاتم پا مال شود و حتما باید تصمیم درستی بگیرد. من به باشگاه میگویم كه اگر هر كسی حرف خودش را بزند، داورها و ناظران هركدام یك حرف دیگر بزنند، تیم خاتم اردكان در ادامه لیگ حاضر نمی گردد.

1397/10/14
15:20:41
5.0 / 5
4337
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است