انتشار عكسی كه كفاشیان هم هست؛

واكنش تند قطری ها به اقدامات سیاسی امارات، حماقت و رفتار زننده !

واكنش تند قطری ها به اقدامات سیاسی امارات، حماقت و رفتار زننده !

به گزارش دیجیپا برای هر دردی دوایی هست كه تجویز می گردد به جز حماقت. این خلاصه ای از واكنش قطری ها به اقدامات سیاسی امارات در آستانه جام ملت های آسیا است.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، مسابقات جام ملت های فوتبال آسیا از امشب به میزبانی كشور امارات آغاز می گردد اما در آستانه این رقابت ها، امارات اقدامی كرد كه صدای كشور قطر را در آورد.
امارات در ادامه دخالت دادن سیاست در ورزش و مشكلاتی كه با كشور قطر دارد، ابتدا سعود المهندی نایب رئیس فدراسیون قطر و كنفدراسیون فوتبال آسیا را به خاك خودش راه نداد و سپس از ورود خبرنگاران قطری به كشور خودداری كرد.
روزنامه «استاد الدوحه» قطر با تیتر «حماقت و رفتار زننده» و با انتشار عكس جلسه هیات رئیسه كنفدراسیون فوتبال آسیا - كه علی كفاشیان هم در آن حضور دارد، نوشت: «مواضعی وجود دارد كه همچنان یاد و خاطر وارد كردن سیاست به عرصه ورزش را در اذهان زنده می كند. این دولت های محاصره كننده (عربستان و امارات) هستند كه چنین مواضع زشت و زننده ای اتخاذ می كنند. آنها به منظور متوقف ساختن نهضت ما و دیگر امورات زندگی مان چنین كاری را انجام می دهند كه البته تابحال شكست خورده اند.

در ادامه این گزارش به پیشگیری از ورود مهندی و خبرنگاران قطری به خاك امارات اشاره شده و آمده است: «این اقدامات در مقابل برخی دیگر از هیأت های ورزشی كه به كشورهای محاصره كننده سفر كردند، تكرار شده است. كشورهای محاصره كننده با این اقدامات به دنبال تسویه حساب های سیاسی هستند. حالا هم سلسله اقدامات تبعیض آمیز از جانب این كشورها ضد قطری ها را می بینیم. دولت قدرتمند ما هم برای پشتیبانی از شهروندان خود وارد عمل شده است.
اكنون وقت آن رسیده است كه برای متوقف ساختن این اقدامات ضد هیأت های ورزشی خود از جانب كشورهای كه ۱۹ ماه است ما را محاصره كرده اند، اقدام نماییم. ما امیدواریم كمیته رسانه ای ورزش به وظیفه خود در انعكاس اقدامات زننده كشورهای محاصره كننده عمل كرده و موجبات ظهور و بروز یك واكنش قاطع به این رفتار كودكانه را فراهم آورد.»
در آخر این گزارش هم آمده است: «برای هر دردی دوایی هست كه تجویز می گردد به جز حماقت.»

1397/10/17
13:47:30
5.0 / 5
4487
تگهای خبر: رقابت , سفر , فدراسیون , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است