آرای كمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد، پیام مشهد پیروز بازی پر حاشیه لیگ

آرای كمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد، پیام مشهد پیروز بازی پر حاشیه لیگ

دیجیپا: برمبنای رأی كمیته انضباطی فدراسیون والیبال درباب بازی پر حاشیه تیم های پیام مشهد و خاتم اردكان در لیگ برتر، تیم پیام مشهد ۳ بر صفر پیروزی بازی اعلام گردید.


به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، كمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ با تشكیل جلسات متوالی جهت پیگیری شكایات و اعتراضات با صدور آرای لازم پایان یافت. آرای كمیته انضباطی فدراسیون والیبال به شرح زیر است:
۱) با امعان نظر به رفتار خارج از نزاكت و دور از انتظار بعضی از تماشاگران تیم پیام خراسان كه جو مسابقه را تحت تاثیر قرار داده بود و با توجه به اعتراض بازیكنان به تصمیم داور مسابقه كه در امتیاز ۱۰-۸ به نفع تیم پیام خراسان صورت گرفت و بنابر تشخیص ناظر مسابقه شرایط عادی برای ادامه مسابقه وجود نداشته و مسابقه متوقف شده است. نظر به اینكه با گذشت زمان و سپس وقفه به وجود آمده ناظر مسابقه دو تیم را برای اتمام مسابقه نیمه تمام فراخوانده است كه تیم خاتم اردكان با استناد به اینكه بچه ها دوش گرفته ­اند از ادامه مسابقه و حضور در زمین امتناع ورزیده­ است. این درحالی است كه اظهارات نمایندگان تیم خاتم اردكان كه ادعا كردند ناظر مسابقه گفته بروید و فدراسیون تصمیم می­ گیرد از طرف ناظر و داوران مورد انكار واقع شد و حتی این نكته كه از طرف ناظر بیان شد كه بر فرض آنكه گفته باشم بروید حالا می گویم برگردید مورد تائید نمایندگان تیم خاتم اردكان قرار گرفته است.
بدین سبب با لحاظ جمیع جهات و باتوجه به اظهارات حاضران و گزارش ناظر با استناد به ماده ۱-۴-۶ قوانین رسمی والیبال نتیجه مسابقه به لحاظ امتناع تیم خاتم اردكان از حضور برای ادامه مسابقه سه بر صفر به نفع تیم پیام خراسان اعلام گردید. درباب رفتار غیرورزشی و توهین آمیز برخی تماشاگران تیم پیام خراسان و هتك حرمت برخی بازیكنان تیم خاتم اردكان از طرف آنها و عدم كنترل تماشاگران از طرف باشگاه پیام خراسان با استناد به ماده ۳ و ماده ۱-۴ آئین­نامه انضباطی فدراسیون والیبال تیم پیام خراسان به یك جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در بازی خانگی و پرداخت یكصد میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد. درباب سرگروه تشویق كنندگان تیم پیام خراسان كه با ترغیب تماشاگران و به كار بردن الفاظ ناشایست سبب برهم زدن فضای سالن مسابقه شده است نامبرده تا اختتام فصل لیگ برتر سال ۹۷ از حضور در سالن مسابقه والیبال محروم شد.
۲) درباب تیم شهروند اراك به لحاظ برخورد ناشایست تماشاگران این تیم یك جلسه از حضور تماشاگران در بازی خانگی و ۳ نفر از سرگروه های مشوقین تا اختتام دور برگشت لیگ برتر از حضور در سالن مسابقه محروم شدند.
۳) آقای سعید مصطفی وند به لحاظ توهین به داور مسابقه شهروند اراك و پیام خراسان و با توجه به سابقه قبلی در خصوص یك جلسه محرومیت تعلیقی، به ۲ جلسه محرومیت قطعی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.
۴) آقای پویا عزیزی عضو كادر فنی منتسب به تیم سایپا به لحاظ توهین و به كار بردن الفاظ خارج از شأن به داور دیدار خاتم اردكان و سایپا تهران به ۲ جلسه محرومیت قطعی از حضور در سالن مسابقات محروم شد.
۵) درباب اعتراض تیم مقاومت تهران در مورد بازیكن تیم افق قم آقای احسان محمدی كه مطابق حكم كمیته انضباطی ۲ جلسه از حضور در مسابقات محروم بوده است، سپس یك جلسه در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ مقابل تیم مقاومت در فهرست ۱۴ نفره قرار گرفته است مطابق مقررات آیین نامه سازمان لیگ و بین المللی بازیكن غیر مجاز شمرده شده و نتیجه دیدار ۳ بر صفر به سود مقاومت تهران اعلام گردید.1397/10/25
14:49:24
5.0 / 5
4400
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است