سرمربی برایتون: جام ملت ها در زمان بدی برای جهانبخش بود

سرمربی برایتون: جام ملت ها در زمان بدی برای جهانبخش بود

دیجیپا: سرمربی برایتون درباره وضعیت بازیكن ایرانی تیمش به صحبت پرداخت


به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از استار، علیرضا جهانبخش روز گذشته نخستین جلسه تمرینی تیمش را برگزار كرد. این نخستین تمرین جهانبخش با برایتون پس از جام ملت ها بود.
كریس هاتون، سرمربی برایتون درباره وضعیت بازیكن ایرانی خود اظهار داشت: ما هنوز بهترین بازی های جهانبخش را ندیدم و شاید باید تا فصل آینده صبر نماییم تا بهتر بازی های وی را تحلیل نماییم. خب جهانبخش پس از جام جهانی خیلی دیر به ما افزوده شد و در ادامه خیلی كوشش كرد تا به تیم عادت كند. پس از انجام چهارمین بازی پی در پی او گرفتار مصدومیت شد كه این مصدومیت در بدترین زمان ممكن بود و شرایط را خیلی بد كرد. جام ملت ها هم در بدترین زمان ممكن برای جهانبخش بود. وی در حال عادت به بازی كردن بود كه گرفتار مصدومیت شد و به همین خاطر این ناراحت كننده است. امیدواریم او تا اختتام فصل بتواند به پیشرفت خود در تیم ادامه دهد و بار دیگر بتواند شروع دوباره ای برای تیم ما داشته باشد. به همین خاطر است كه من معتقد هستم در فصل بعد بهترین بازی ها را از جهانبخش خواهیم گرفت و باید به او زمان دهیم تا بار دیگر به شرایط خوب خود برسد. جهانبخش می تواند در حمله و یا در كناره ها برای تیم به میدان برود ولی من دوست دارم كه او را در كناره ها ببینم.
برایتون امروز باید در لیگ برتر انگلیس برابر واتفورد به میدان برود. دیداری كه بنظر می رسد جهانبخش نتواند تیمش را همراهی كند.1397/11/13
15:26:47
5.0 / 5
4717
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است