پاسخ فلورنتینو پرس به تمام ابهامات درباره رئال مادرید

پاسخ فلورنتینو پرس به تمام ابهامات درباره رئال مادرید

دیجیپا پاسخ فلورنتینو پرس به تمام ابهامات درباره رئال مادریدبه گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از آس، فلورنتینو پرس به برنامه ال ترانسیستور شبكه اوندا سرو دعوت شد و درباره وضعیت رئال مادرید، پیشرفت در پروژه برای فصل ۲۰-۲۰۱۹ و دیگر موضوعات صحبت كرد.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره جدایی كریستیانو رونالدو اظهار داشت: او می خواست چالش های جدیدی را تجربه كند. رونالدو یك الگو بود و هیچگاه مشكل ایجاد نكرد. او بهترین بازیكنی بود كه با آن قرارداد امضا كردم. رونالدو حرفه ای بود. من همیشه رابطه خوبی با او داشتم و مشكل مالی وجود نداشت. جدایی اش به خاطر مسائل مالیاتی نبود. آنها تنها شایعاتی بودند كه واقعیت نداشتند. او می خواست تغییر را تجربه كند و قراردادش را بهتر كند. به همین خاطر یوونتوس را پیدا كرد. این اتفاق برای همه خوب بود.

پرس درباره پیدا كردن جایگزین رونالدو اظهار نمود: كار سختی است اما بازیكنان خوبی هم وجود دارند. گرت بیل، ماركو آسنسیو، وینیسیوس جونیور همچون آنها هستند. فكر نمی كنم مشكل ما در این فصل، نبود رونالدو بود.

رئیس باشگاه رئال مادرید در ادامه به جدایی زین الدین زیدان اشاره نمود و اظهار داشت: او به این خاطر مادرید را ترك كرد كه خسته شده بود. بازیكنان هم چنین شرایطی داشتند. همه به جز كریم بنزما در این وضعیت قرار داشتند. زیدان خیلی تحت فشار بود چون فصل خوبی را در لالیگا سپری نكرده بودیم. با من تماس گرفت و به دفترم آمد. او تصمیم گرفته بود كه كمی استراحت كند.

پرس درباره انتخاب یولن لوپتگی بعنوان سرمربی رئال مادرید و بركناری اش اظهار نمود: در آن زمان مربی بدون تیم زیادی وجود نداشت. یورگن كلوپ قرارداد پنج ساله داشت و شرایط برای دیگران هم این چنین بود. لوپتگی می توانست پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تیم ملی اسپانیا را ترك كند. من با لوئیس روبیالس صحبت كردم و اعلام این موضع پیش از جام جهانی به نظر خوب می رسید. در آن عصر اتفاقی افتاد و آنها تصمیم گرفتند همكاری شان را با لوپتگی به پایان برسانند. مادرید نباید چیزی به فدراسیون پرداخت می كرد چون لوپتگی را بركنار كرده بودند. اگر این اتفاق رخ نمی داد باید به این سازمان پول می دادیم.

رئیس باشگاه رئال مادرید اضافه كرد: زمانی كه لوپتگی هدایت مادرید را بر عهده گرفت بازی های زیادی را با شكست به پایان رساندیم و درك این شرایط سخت بود. فشار روی تیم تا جایی پیش رفت كه بازیكنان نتوانستند عملكرد نرمال داشته باشند. اگر به گذشته برمی گشتم شاید لوپتگی را بر كنار نمی كردم اما زمانی كه می بینید شرایط عوض نمی گردد تصمیم به تغییر می گیرید. در انتها فصل متوجه شدیم كه بازیكنان از لحاظ جسمانی و ذهنی به شدت خسته بودند. فشار به قدری زیاد بود كه تحمل آن سخت بود.

پرس در ادامه به وضعیت امروز رئال مادرید اشاره نمود و اظهار داشت: جهان فوتبال غیر منطقی است. باید همیشه پیروز شد. زمانی كه توانستیم در پنج سال چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به دست آوریم، ما را با دوران آلفردو دی استفانو مقایسه كردند.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره بارسلونا اظهار نمود: من درباره بازی بارسلونا مقابل لیورپول (شكست ۳ بر صفر در آنفیلد و ناكامی در رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا) خوشحال نمی شوم. با خوسپ ماریا بارتومئو هم دردی می كنم. با این وجود این اتفاق ارزش كاری كه ما انجام دادیم را نشان داده است. من از اینكه می بینم به بازیكنان توهین می شود ناراحت می شوم. از هو شدن آنها هم ناراحت می شوم چون اتفاق عادی نیست.

در چند روز گذشته شایعه جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید وجود داشته است. بعضی از رسانه ها اعلام نموده اند كه كاپیتان رئال مادرید قصد داشته به صورت بازیكن آزاد این تیم را ترك كند و در لیگ چین بازی كند. پرس در این رابطه اظهار نمود: آنها به دفتر من آمدند و از من پرسیدند كه راموس می تواند به صورت آزاد به فوتبال چین انتقال پیدا كند؟ پاسخم به آنها منفی بود. ما با باشگاه چینی صحبت كردیم. غیر امكان دارد كه راموس، مجانی رئال مادرید را ترك كند. او تنها در صورتی از باشگاه جدا خواهد شد كه مبلغ بند آزادسازی اش پرداخت گردد.

رئیس باشگاه رئال مادرید در ادامه به سانتیاگو سولاری و تصمیمات سرمربی آرژانتینی اشاره نمود و اظهار داشت: او معتقد بود كاری كه انجام می دهد شرایط را بهتر می كند اما مشكل چیز دیگری بود. همه بد بودند. در ابتدا ما بازی های خوبی را انجام دادیم و باردیگر خویش را پیدا كردیم. سه بازی سختمان را به خوبی پشت سر گذاشتیم اما در ادامه برابر خیرونا قرار گرفتیم و شكست خوردیم. سپس باردیگر تیم افت كرد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم شرایط را بهتر نماییم و زین الدین زیدان را بعنوان سرمربی جدید رئال مادرید معرفی كردیم.

پرس اضافه كرد: برای رضایت زیدان كاری انجام ندادم. او به اندازه كافی استراحت كرده بود و برای بازگشت به رئال مادرید اشتیاق داشت. زیدان به مادرید نیامد تا این تیم را قهرمان لالیگا كند. زمانی كه نتایج بدی با تیم به دست آورد به بركناری اش فكر نكردم. مطمئن هستم كه او می تواند شرایط را بهتر كند. با زیدان یك پروژه جدید را آغاز كرده ایم.

شایعه حضور كیلیان ام باپه و نیمار در رئال مادرید وجود دارد. پرس در این رابطه اظهار نمود: من نه با زیدان، نه با ام باپه و نه با نیمار صحبت نكرده ام. به بازیكنان فكر نمی نماییم. فصل نقل و انتقالات از یكم جولای شروع می شود. سپس با سرمربی صحبت خواهم كرد. مشكل خرید و فروش وجود دارد.

رئیس باشگاه رئال مادرید اضافه كرد: هنوز هیچ پیشنهادی برای بیل یا بازیكن دیگری دریافت نكرده ایم. تنها از چین برای راموس به ما پیشنهاد داده اند كه به آنها پاسخ منفی دادیم. در حال بررسی شرایط بازیكنان هستیم.

او در مورد ادن هازارد هم اظهار داشت: نمی توانیم این بازیكن را هفته آینده معرفی نماییم. چگونه می توانیم با تیمی كه فردا یك فینال را پیش رو دارد مذاكره كنیم؟ این یك نوع بی احترامی است. كوشش برای امضای قرارداد با هازارد در چند سال قبل را تكذیب نمی كنم. با این وجود هنوز ما موفق نشدیم او را بعنوان بازیكن رئال مادرید معرفی نماییم.

پرس درباره امضای قرارداد با آنتوان گریزمان اظهار نمود: هیچگاه این بازیكن را به ما پیشنهاد ندادند.

رئیس باشگاه رئال مادرید در ادامه به جدایی كریستیانو رونالدو اشاره نمود و اظهار داشت: از این اتفاق پشیمان نیستم و اگر باردیگر به گذشته باز گردیم همان اتفاقات رخ خواهد داد.

پرس درباره بازیكنان رئال مادرید اظهار داشت: در فصلی كه گذشت بازیكنان از سطح خود فاصله داشتند، به جز بنزما. اغلب بازیكنان به علت خستگی جسمانی و ذهنی و فشار و استرس نتوانستند در حد خود ظاهر شوند. ما فصل بدی را پشت سر گذاشتیم.

رئیس باشگاه رئال مادرید در انتها به عناوین تیمش اشاره نمود و اظهار داشت: مادرید در ۱۰ سال گذشته توانست ۱۷ جام را بالای سر ببرد. شنبه این هفته ۱۱۰۰ روز خواهد بود كه رئال مادرید بعنوان قهرمان اروپا شناخته می شود.
1398/03/07
15:39:53
5.0 / 5
4217
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است