پیش بینی روزنامه اماراتی از كم شدن سهمیه این كشور در لیگ قهرمانان

پیش بینی روزنامه اماراتی از كم شدن سهمیه این كشور در لیگ قهرمانان

دیجیپا: روزنامه الاتحاد امارات پیش بینی نمود كه سهمیه این كشور در لیگ قهرمانان آسیا در سال های 2021 و 2022 كاهش پیدا كند.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، تیم های اماراتی در دو، سه سال اخیر لیگ قهرمانان آسیا عملكرد خوبی از خود نشان نداده اند و بیشتر تیم های شرق آسیا عنوان قهرمانی را به دست آورده اند.

روزنامه الاتحاد امارات از احتمال كم شدن سهمیه این كشور در لیگ قهرمانان آسیا در دو دوره ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ آگاهی داد و نوشت: لیگ خلیج (فارس) در انتظار یك شوك است و این احتمال وجود دارد كه در جلسه ماه نوامبر كمیته اجرایی كنفدراسیون فوتبال آسیا سهمیه امارات در لیگ قهرمانان آسیا كاهش پیدا كند.

الاتحاد در ادامه نوشت: لیگ امارات در یك سال و نیم اخیر در رده بندی تیم های آسیایی در صدر بود اما در رده بندی اخیر به رده چهارم سقوط كرد و این موجب خواهد شد تا سهمیه ما در لیگ قهرمانان آسیا كم شود. تیم های اماراتی در سال های ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و۲۰۱۹ عملكرد خوبی از خود نشان نداده اند و همواره از مرحله گروهی حذف شده اند.

در ادامه آمده است: AFC در سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ لیگ قهرمانان آسیا را با سهمیه بندی جدید برگزار خواهدنمود و بدین سان در دو نسخه بعدی یعنی سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ امارات با همان سهمیه ۳ تیم و نیم ( یك تیم مرحله پلی آف) در لیگ قهرمانان آسیا شركت خواهدنمود و پس از آن با عنایت به سقوط در رده بندی AFC شایسته آن هستیم كه سهمیه ما به دو تیم مستقیم ( قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی) و دو تیم پلی آف (تیم های دوم و سوم لیگ) كاهش پیدا كند.

منبع:

1398/06/25
19:59:46
5.0 / 5
4234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است