533 دقیقه دروازه رئال مادرید بسته بوده است

533 دقیقه دروازه رئال مادرید بسته بوده است

دیجیپا: رئال مادرید 533 دقیقه است كه گلی دریافت نكرده و الان تیبو كورتوا با بهترین ركورد كیلور ناواس یك قدم فاصله دارد.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید یك چاره پیدا كرده است تا روند رو به پیشرفت خود در بازی و كسب نتیجه را حفظ كند. ابهام در قدرت تهاجمی سفیدپوشان برطرف شده است. این تیم در شش بازی اخیرش سه جشنواره گل داشته است. مادرید لگانس را با پنج گل، گالاتاسرای را با شش گل و ایبار را با چهار گل شكست داد. با این وجود در سه بازی دیگر تنها یك گل به ثمر رساند. برابر گالاتاسرای در بازی رفت یك دفعه گلزنی كرد و مقابل مایوركا و رئال بیتس در گلزنی ناكام بود. در صورتیكه مادرید به دنبال یك روند ثابت است شاگردان زین الدین زیدان مشكلات خط دفاعی شان را حل كردند. حالا سفیدپوشان یاد گرفته اند كه چگونه چترهایشان را باز كنند.

مادرید پنج بازی پی در پی است كه گلی دریافت نكرده است. این تیم مقابل گالاتاسرای (یك بر صفر)، لگانس (۵ بر صفر)، رئال بتیس ( صفر بر صفر)، گالاتاسرای (۶ بر صفر) و ایبار (۴ بر صفر) دروازه اش را بسته نگه داشت. تیم زیدان بعد از اینكه دروازه اش برابر مایوركا باز شد دیگر گلی دریافت نكرد. حالا ۵۳۳ دقیقه است كه تیبو كورتوا كلین شیت كرده است، یعنی هشت ساعت و ۵۳ دقیقه.

دروازه بان بلژیكی تنها دو دقیقه با بهترین ركورد كیلور ناواس در مادرید فاصله دارد. ناواس در فصل ۱۵-۲۰۱۴ و در شروع فصل ۱۶-۲۰۱۵ ۵۳۴ دقیقه دروازه اش را با این ركورد بسته نگه داشت. كورتوا توانست ركورد آگوستین (۵۱۶ دقیقه) و خوان آلونسو (۵۱۷ دقیقه) را بشكند.

بهترین ركورد به ایكر كاسیاس متعلق می باشد. دروازه بان اسپانیایی توانست ۹۵۱ دقیقه دروازه اش را را در مادرید بسته نگه دارد.

منبع:

1398/08/20
10:58:58
5.0 / 5
4446
تگهای خبر: بازی , تیم , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است