كری درباره زمان بازگشتش به میادین صحبت كرد

كری درباره زمان بازگشتش به میادین صحبت كرد

دیجیپا: استفن كری بعد از لطمه دیدگی اش برای اولین بار با رسانه ها صحبت و به زمان بازگشتش به میادین اشاره نمود.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، استفن كری، ستاره تیم بسكتبال گلدن استیت وریرز امیدوار است بعد از شكستگی دست چپش بتواند در این فصل بازی كند. بسكتبالیست آمریكایی بعد از لطمه دیدگی اش كه در سی ام اكتبر رخ داد برای اولین بار با رسانه ها صحبت كرد.

كری نیاز دارد كه باردیگر مورد عمل جراحی قرار بگیرد. این اتفاق در اوایل دسامبر رخ خواهد داد. اولین جراحی اش یكم نوامبر انجام شد. باشگاه وریرز ابتدا اعلام نمود كری سه ماه بعد از لطمه دیدگی اش به میادین برمی گردد. با این وجود بسكتبالیست آمریكایی امیدوار است زودتر این اتفاق بیفتد. او اظهار داشت: امیدوارم دراوایل بهار به میادین بازگردم.

كلی تامپسون، دیگر بازیكن لطمه دیده وریرز می تواند در نیمه دوم فصل تیم را همراهی كند. كری نقش دی آنجلو راسل را در تیم مهم دانست و از لطمه دیدگی های گوناگون كه در تیم اتفاق میفتد ابراز ناراحتی كرد. ستاره آمریكایی اظهار داشت: بازی راسل باورنكردنی است. این بازی ها می توانند فرصت خوبی برای بازیكنان جوان باشند. بازی كردن با تغییرهای زیاد می تواند ما را توانمند كند.

منبع:

1398/08/21
22:43:14
5.0 / 5
5091
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است