قرعه كشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰

پرسپولیس در گروه صدرنشینان، كار راحت استقلال و شهرخودرو در صورت صعود

پرسپولیس در گروه صدرنشینان، كار راحت استقلال و شهرخودرو در صورت صعود

دیجیپا: مراسم قرعه كشی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اجرا شد.



به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، قرعه كشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز (سه شنبه) در مالزی انجام شد و تیم ها هم گروه های خودرا شناختند. از ایران، تیم های پرسپولیس و سپاهان به صورت مستقیم در مسابقات حضور دارند و تیم های استقلال و شهرخودرو با پیروزی در دیدارهای پلی آف می توانند به مرحله گروهی راه یابند.

استقلال ابتدا باید در خانه با برنده دیدار الفیصلی اردن و الكویت كویت دیدار كند و در صورت پیروزی باید در قطر به مصاف الریان برود.

شهرخودرو هم در خانه به مصاف برنده دیدار چنای هند و الرفاع بحرین می رود و در صورت پیروزی برابر حریف، باید در قطر با السیلیه دیدار كند.



غرب آسیا



گروه A

* الوحده امارات

* الشرطه عراق

* پلی آف ۴؛ الریان قطر با برنده استقلال ایران - (برنده الفیصلی اردن و الكویت كویت)

* پلی آف ۲؛ الاهلی عربستان با (برنده لكوموتیو ازبكستان و استقلال تاجیكستان)



گروه B

* الهلال عربستان

* شباب الاهلی امارات

* پاختاكور ازبكستان

* پلی آف ۳؛ السیلیه قطر با برنده شهرخودرو ایران - (برنده چنای هند و الرفاع بحرین)



گروه C

* الدحیل قطر

* التعاون عربستان

* الشارجه امارات

* پرسپولیس ایران



گروه D

* سپاهان ایران

* السد قطر

* النصر عربستان

* پلی آف ۱؛ برنده العین امارات با (برنده بنیادكار ازبكستان و الزوراء عراق)



شرق آسیا



گروه E

* بیجینگ چین

* چیانگرای یونایتد تایلند

* پلی آف ۴؛ تیم چهارم ژاپن با برنده ملبورن ویكتوری استرالیا - (برنده تامپینس سنگاپور و بالی یونایتد اندونزی)

* پلی آف ۱؛ اف. سی سئول كره جنوبی با (برنده كدا مالزی و تای پرو هنگ كنگ)



گروه F

* اولسان هیوندای كره جنوبی

* شانگهای شینهوا چین

* پرت گلوری استرالیا

* پلی آف ۳؛ اف. سی توكیو ژاپن با برنده پورت تایلند - (برنده نگروس فیلیپین و شان یونایتد میانمار)



گروه G

* تیم دوم لیگ ژاپن

* سوون سامسونگ كره جنوبی

* گوانگجو اورگرانده چین

* جوهور مالزی



گروه H

* سیدنی اف. سی استرالیا

* یوكوهاما ژاپن

* چونبوك موتورز كره جنوبی

* پلی آف ۲؛ شانگهای SIPG چین با ( برنده بوریرام تایلند و هوشی مین ویتنام)



برنامه زمان بندی بازی ها به این شرح است:

مرحله اول مقدماتی پلی آف

۲۴ دی ۹۸

مرحله دوم مقدماتی پلی آف

۱ بهمن ۹۸

پلی آف نهایی

۸ بهمن ۹۸

مرحله گروهی

هفته اول: ۲۱ تا ۲۳ بهمن ۹۸

هفته دوم: ۲۸ تا ۳۰ بهمن ۹۸

هفته سوم: ۱۲ تا ۱۴ اسفند ۹۸

هفته چهارم: ۱۸ تا ۲۰ فروردین ۹۹

هفته پنجم: ۱ تا ۳ اردیبهشت ۹۹

هفته ششم: ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ۹۹

مرحله یك هشتم نهایی

غرب آسیا: ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۹۹ (رفت) ۵ و ۶ خرداد ۹۹ (برگشت)

شرق آسیا: ۶ و ۷ خرداد ۹۹ (رفت) ۲۷ و ۲۸ خرداد ۹۹ (برگشت)

مرحله یك چهارم نهایی

۳ تا ۵ شهریور ۹۹ (رفت) ۲۴ تا ۲۶ شهریور ۹۹ (برگشت)

مرحله نیمه نهایی

۸ و ۹ مهر ۹۹ (رفت) ۲۹ و ۳۰ مهر ۹۹ (برگشت)

فینال

۲ آذر ۹۹ (رفت) ۸ آذر ۹۹ (برگشت)

این گزارش لحظه به لحظه تكمیل شده است.





منبع:

1398/09/19
22:02:44
5.0 / 5
3712
تگهای خبر: بازی , تیم , رقابت , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است