رونالدو:

می خواهم در هالیوود فیلم بسازم

می خواهم در هالیوود فیلم بسازم

دیجیپا: مهاجم یوونتوس اعلام نمود در آینده می خواهد فیلم ساز شود.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از آس، كریستیانو رونالدو كه به دوبی سفر كرده است در نشست خبری بین المللی ورزشی شركت كرد. مهاجم یوونتوس درباره روش تمرین كردنش اظهار داشت: نه رازی وجود دارد و نه معجزه ای. پیروزی در تمام جاهایی كه من بودم اتفاقی به دست نیامده است. اگر یك قهرمان باشی می توانی همیشه پیروز باشی. بدون تمرین زیاد و اشتیاق نمی توانید همه آن چیزهایی كه به آنها افتخارات، جوایز، ركوردها و آمار می گویند را به دست آورید. مهم تر از همه این است انگیزه تان را تا بالاترین حد ممكن نگه دارید. نیازی نداشتم به هیچ كس این مساله را نشان دهم و الان از این رشته لذت می برم.

ستاره پرتغالی در ادامه اظهار نمود: مراقبت از خودم به یك روش از زندگی ام تبدیل گشته است. باید خودرا قربانی كنید و ۷۰ درصد زندگی تان را وقف فوتبال كنید. باید مراقب خودتان باشید و بدنتان را بشناسید. آمادگی جسمانی، تغذیه و ریكاوری و... را در نظر داشته باشید. همه ورزشكاران برای چنین شرایطی آماده نیستند. این مساله را بدون انتقاد به كسی می گویم. حفظ بالاترین سطح سبب می شود همیشه به بهترین ها فكر كنید.

او اضافه كرد: در زندگی ام همیشه اهتمام كردم در حال یادگیری باشم. از زمان بهره ببرم. زندگی بعد از فوتبال حرفه ای هم وجود دارد. فتح یك لیگ قهرمانان بیش تر یا كم تر مرا شادتر نخواهد كرد. با این وجود دوست دارم فاتح این جام شوم. حالا خودرا برای یك زندگی جدید آماده می كنم و می خواهم به كارهای مختلفی بپردازم. زبان انگلیسی ام را بهتر كنم. یك فیلم در هالیوود بسازم... برای رسیدن به این اهداف باید از این شرایط خودرا خارج كنم و هر روز چیزهای بیش تری یاد بگیرم. دوست دارم خودم را وارد چالش كنم. هم چنین ترجیح می دهم افراد باهوشی در كنارم حضور داشته باشند.

رونالدو در ادامه به زمان كافی داشتن به اشاره نمود و اظهار داشت: برای انجام هر كاری زمان به اندازه كافی وجود دارد. یك روز ۲۴ ساعت است و می توان تمرین كرد، استراحت كرد و با خانواده و دوستان بود. هم چنین از زندگی لذت برد. باید یك تعادل را پیدا كرد و تنها تمرین نكرد. ثبت ركوردها یك روند معمول بعد از كار زیاد است. باید همیشه آماده باشید تا ركوردها شكسته شوند. شكستن ركورد پله یك انگیزه غرورآمیز می تواند باشد اما هر كسی داستان خودش را دارد. پله، پله خواهد بود مانند كریستیانو كه هم چنان كریستیانو است.

مهاجم یوونتوس درانتها اظهار نمود: امیدوارم ۲۰۲۰ مانند سال های گذشته، سال فوق العاده ای باشد. در حقیقت من سال بد نداشتم چون همیشه آماده بوده ام. مطمئن هستم سال آینده نیز سال بزرگی خواهد بود.

منبع:

1398/10/07
21:02:55
5.0 / 5
4462
تگهای خبر: سفر , فوتبال , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است