پیشنهاد گواردیولا به اتحادیه فوتبال انگلیس:

یك جام را حذف كنید

یك جام را حذف كنید

به گزارش دیجیپا سرمربی منچسترسیتی به اتحادیه فوتبال انگلیس پیشنهاد كرد برای سلامت بازیكنان، اتحادیه فوتبال انگلیس یك جام را از برنامه تقویمی خود حذف كند.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از تلگراف، مصدومیت هری كین و ماركوس راشفورد دو مهاجم ملی پوش تیم ملی انگلیس بار دیگر توجه ها را به فشردگی رقابت ها در فوتبال انگلیس جذب كرد و به همین خاطر سرمربی منچسترسیتی خواهان حذف یك جام شد. پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی اظهار داشت: چرا باید این شرایط حاكم باشد؟ یك تیم شنبه بازی كند و بازی بعدی آن سه شنبه باشد ولی یك تیم یكشنبه بازی كند و بازی بعدی اش سه شنبه برگزار گردد. به هر حال فكر می كنم فشردگی بازی در لیگ برتر به سود بازیكنان نیست. این شرایط به ضرر فوتبال انگلیس است و باید برنامه استانداردتری ایجاد شود. بازی های بزرگی در چند هفته آینده انتظار ما را می كشند. باید بر خستگی غلبه نماییم و با ۱۰۰ درصد آمادگی به میدان برویم. این شرایط به ضرر همه تیم هاست. اتحادیه فوتبال انگلیس باید فكری به حال این مورد كند. این فقط نظر من نیست و نظر اعضای اتحادیه در یوفا هم است.

او در ادامه صحبت های خود اظهار داشت: واقعا این شرایط غیرقابل تحمل است. ما بازیكنان زیادی را به كار می گیریم و انتظار زیادی از آنهاست، خیلی زیاد. ما وقتی با لیگ برتر همراه هستیم به آنها گفتیم. آنها باید این مورد را منعكس كنند همه مدیران از این مورد شكایت كرده و در عین حال اهمیت نمی دهند. هر طور شده باید فشردگی مسابقات را از بین ببرید، در این شرایط بازیكنان كمتر مصدوم می شوند. بازی كمتر، رقابت كمتر، تیم كمتر، كیفیت بیشتر، كمیت كمتر. در بوندس لیگا ۱۸ تیم حضور دارند. یك جام حذفی هم وجود دارد. در اسپانیا هم بازیكنان استراحت دارند. طرفداران هم به تئاتر، سینما و رستوران ها می روند. مردم می توانند مدتی بدون فوتبال زندگی كنند و این مشكلی نیست.

پیشنهاد سرمربی سیتی برای حذف رقابت های جام اتحادیه منعكس شده است و باید دید چه تصمیمی درباره رقابت های جام اتحادیه گرفته می شود.
1398/11/01
22:04:34
5.0 / 5
4242
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , جام حذفی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است