مرحله یك هشتم نهایی اپن استرالیا؛

آخر ماجراجویی گاف 15 ساله در روز صعود فدرر و جوكوویچ

آخر ماجراجویی گاف 15 ساله در روز صعود فدرر و جوكوویچ

به گزارش دیجیپا تنیسور نوجوان آمریكایی با شكست برابر سوفیا كنین از اپن استرالیا حذف شد اما مرد شماره سه و دو جهان توانستند به یك چهارم نهایی صعود كنند.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، مرحله یك هشتم نهایی تنیس اپن استرالیا صبح یكشنبه شروع شد و تنیسورهای برتر توانستند به دور بعد صعود كنند. در یكی از بازی های مهم، نواك جووكویچ برابر دیگو شوارتسمن قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر صفر حریف آرژانتینی اش را شكست داد. مرد شماره دو جهان در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد و دو ست دیگر را با نتایج مشابه ۶ بر ۴ به نفع خود تمام كرد.

در دیگر دیدار راجر فدرر برابر مارتن فوكسوویچ قرار گرفت و ۳ بر یك پیروز شد. تنیسور سوییسی در ست نخست ۶ بر ۴ شكست خورد اما در ادامه توانست جبران كند و سه ست دیگر را با نتایج ۶ بر یك، ۶ بر ۲ و ۶ بر ۲ به پایان برساند.

در این روز میلوش رائونیچ مقابل مارین چیلیچ قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. فابیو فونینی به مصاف تنیس سانگرن رفت و جدال نزدیك دو تنیسور با نتیجه ۳ بر یك به نفع سانگرن به پایان رسید.

در بخش بانوان اشلی بارتی به مصاف آلسیون ریسك رفت و ۲ بر یك حریف آمریكایی اش را شكست داد. بانوی شماره یك جهان در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد اما ست دوم را با نتیجه ۶ بر یك واگذار كرد. در ادامه تنیسور استرالیایی ۶ بر ۴ حریفش را شكست داد تا به یك چهارم نهایی صعود كند.

بازی مهم دیگر میان كوكو گاف و سوفیا كنین برگزارشد و با پیروزی ۲ بر یك بانوی شماره ۱۴ جهان به پایان رسید. گاف ۱۵ ساله در ست نخست به سختی هموطنش را ۷ بر ۶ شكست داد اما در ادامه ۶ بر ۳ و ۶ بر صفر مغلوب شد تا ماجراجویی اش در سومین گرند اسلم در دور چهارم به پایان برسد.

پترا ویتووا كه در رتبه هفتم رنكینگ قرار دارد برابر ماریا ساكاری قرار گرفت و ۲ بر یك پیروز شد.
1398/11/06
22:18:20
5.0 / 5
4084
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است