روزنامه بحرینی:

محرومیت ایران از میزبانی ارتباطی به هواپیمای اوكراینی ندارد

محرومیت ایران از میزبانی ارتباطی به هواپیمای اوكراینی ندارد

دیجیپا: یك روزنامه بحرینی اعلام نمود تصمیم برای محرومیت ایران از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا ارتباطی به ماجرای هواپیمای اوكراینی ندارد.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، روزنامه «البلاد» بحرین در گزارشی به بررسی اتفاقات اخیر و سلب میزبانی از باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.
این روزنامه نوشت: «یك منبع مطلع در كمیته اجرایی كنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نمود كه این كنفدراسیون تابحال هیچ نامه رسمی از باشگاه های ایرانی برای انصراف از لیگ قهرمانان آسیا دریافت نكرده است. باشگاه های پرسپولیس، استقلال، شهرخودرو و سپاهان به صورت یكپارچه اعلام نمودند كه تصمیم دارند به خاطر رای به بازی در كشور بی طرف، در لیگ قهرمانان شركت نكنند.»
البلاد در ادامه گزارش خود به بخش هایی از این تصمیم AFC پرداخت و آن را حاصل تصمیم كمیته امنیت و بررسی تمام جوانب دانست: «این منبع خبری به البلاد اظهار داشت كه تصمیم برای انتقال بازی های خانگی تیم های ایرانی به زمین بی طرف مطابق گزارش كمیته امنیت و ایمنی كنفدراسیون است كه شرایط را در كشورهای آسیایی مطابق معیارهای مشخص، بررسی می كند.»
این منبع خبری افزوده است: «برخلاف آنچه كه گفته می شود این تصمیم ارتباطی با یك رویداد خاص در ایران همچون هواپیمای اوكراینی ندارد. یك كمیته تخصصی در كنفدراسیون آسیا وجود دارد كه می تواند وضعیت امنیتی را در تمام كشورها ارزیابی كند. این كمیته گزارش خودرا برمبنای تمام وقایع موجود در ایران منتشر نموده است. كنفدراسیون فوتبال آسیا هم تابحال بحث مجازات و جریمه باشگاه های ایرانی را مطرح نكرده است چونكه تابحال نامه ای رسمی از آنها برای انصراف نگرفته. بخشنامه ها و قوانین پیش بینی شده ای وجود دارد كه بعدا مشخص می كند در صورت انصراف یك تیم چه اقداماتی صورت می گیرد.»
البلاد همین طور به نقل از این منبع مطلع خود آورده است: «اگر شرایط در ماه های آینده در ایران بهبود یابد، ممكنست همه چیز به حالت عادی برگردد.»
به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، كنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه ترین بیانیه خود اعلام نموده است كه دیدار استقلال ایران با الكویت كویت و شهر خودرو ایران با الرفاع بحرین در كشور امارات برگزار می گردد. مقرر است امروز مدیران عامل چهار باشگاه به همراه سرپرست دبیر كلی فدراسیون فوتبال به مالزی بروند و با مسئولان AFC ملاقات و گفتگو داشته باشند.


منبع:

1398/11/08
09:23:00
5.0 / 5
4288
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است