شروع تمرینات تیم های بلژیكی با رعایت نكات بهداشتی

شروع تمرینات تیم های بلژیكی با رعایت نكات بهداشتی

دیجیپا: چند تیم بلژیكی همچون اندرلخت از فردا دوشنبه تمرینات خودشان را با رعایت نكات بهداشتی آغاز خواهند كرد.


به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از استاندارد، شیوع ویروس كرونا موجب لغو بسیاری از رویدادهای ورزشی شد و تیم های ورزشی در این مدت در خانه به صورت جدا تمرینات خودشان را پیگیری كردند.
بازیكنان اندرلخت از فردا دوشنبه تمرینات خودشان را در محل تمرین باشگاه از سر می گیرند. این خبر را سخنگوی تیم بلژیكی دیوید اشتگن اعلام نمود. قبل از این، بازیكنان فوتبال به سبب همه گیری ویروس كرونا در خانه تمرین می كردند. مقرر است چند تیم دیگر نیز این برنامه را الگوی خود قرار دهند.
وی در ادامه صحبت هایش اظهار داشت: "از روز دوشنبه، از بازیكنان دعوت می شود كه مطابق قوانین، بهداشت و نكات ایمنی را رعایت نمایند. هیچ تعهدی وجود ندارد: همه چیز به صورت داوطلبانه انجام می شود، بازیكنانی كه اعتماد به نفس ندارند می توانند به كار خود در خانه ادامه دهند. اما هر بازیكن حاضر در محل تمرین فاصله های ایمنی را حفظ خواهند كرد و مربیان با رعایت فاصله اجتماعی، تمرینات را هدایت می كنند. در اصل این امر آماده سازی بدنی خواهد بود، هم چنین كار با توپ برای دروازه بان ها نیز برنامه ریزی شده است.
كلیه تجهیزات مورد استفاده قبل و پس از هر جلسه ضد عفونی می شوند. بازیكنان در یك اتاق تجمع نخواهند كرد، همه لباس را تغییر می دهند و در خانه دوش می گیرند. برای هر بازیكن یك فضای پاركینگ اختصاص داده می شود، تمام حركات و مسیرهای حركتی بازیكنان طبق برنامه مشخص انجام می شود تا از بروز هرگونه خطر جلوگیری شود.
منبع:

1399/01/24
15:08:23
5.0 / 5
2837
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , توپ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است