عبادی پور:

دلم برای بچه های والیبال تنگ شده است

دلم برای بچه های والیبال تنگ شده است

به گزارش دیجیپا لژیونر ایرانی تیم اسكرای لهستان می گوید روزها بدون والیبال برای او سخت سپری می شوند و دلش برای هم تیمی های خود تنگ شده است.


به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از سایت لهستانی زبان siatka، بازی های PlusLiga قبل از موعد مقرر با همه گیر شدن ویروس کرونا به پایان رسیده است و مشخص نیست این رقابتها ادامه خواهد داشت یا تمام می شود. اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان خارجی مدتی قبل لهستان را ترک کرده اند، اما استثنائاتی هم وجود دارد، همچون اینها می توان به بازیکن ایرانی PGE Skra، میلاد عبادی پور اشاره نمود که این روزها را در شهر بلاژتوف می گذراند.
در این شرایط غیرمعمول، او تلاش می کند فرم بدنی اش را حفظ کند، باآنکه تاکید می کند که کار آسانی نیست.
بازیکن ایرانی اظهار داشت: بیشتر وقتم را صرف تماشای فیلم یا خواندن کتاب می کنم. من هفته ای سه روز به باشگاه می روم و برای حفظ تناسب اندام کار می کنم. معلوم است که این تمرینات مانند تمرینات فصل نیست، اما من هنوز هم می خواهم در حرکت باشم. در واقع من منتظر از سرگیری تمرینات عادی هستم. آنطور که شنیدم اسکرا در حال بازگشت به کار در اواسط ژوئن است. در مقابل، آغاز فصل در پلاس لیگا اواسط ماه سپتامبر است، به شرط آنکه اوضاع کرونا اجازه دهد بازی ها آغاز شود.
آخرین دیدارهای پلاس لیگا در اواسط ماه مارس انجام شد، ازاین رو والیبال تقریباً دو ماه تعطیل بوده است.
دریافت کننده ایرانی افزود: این یک وضعیت عادی نیست. من واقعاً دلم برای هم تیمی های خود در اسکرا و تیم ملی والیبال ایران تنگ شده است.
قرار بود عبادی پور کارش را با تیم اسکرا تمام کند و در ادامه در اردوی تیم ملی والیبال ایران برای المپیک آماده شود. بازیکن ایرانی در انتها اظهار داشت: برنامه های تیم ملی تغییر کرده است، ازاین رو من نمی توانم هم تیمی هایم را ببینم. با این وجود باید به خاطر داشت که مشکل همه گیری کرونا مشکلی جهانی است و ما نمی توانیم فقط در مورد خودمان فکر نماییم. والیبال شغل و عشق من است، ازاین رو بدون داشتن آن روزها برای من سخت سپری می شوند.1399/02/20
03:41:34
5.0 / 5
2578
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است