صحبت های فیگو درباره خیانت قرن

صحبت های فیگو درباره خیانت قرن

به گزارش دیجیپا هافبك سابق رئال مادرید در یك مصاحبه درباره انتقالش از بارسلونا به رئال مادرید صحبت كرد.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، از امضای قرارداد لوییس فیگو با رئال مادرید همیشه در بارسلونا بعنوان یک خیانت یاد می شود. ۲۰ سال از آن اتفاق گذشت و رسانه های کاتالانی این انتقال را خیانت قرن نامیدند. به همین مناسبت سایت آس یک مصاحبه اختصاصی با ستاره سابقش انجام داد و هافبک بازنششته پرتغالی درباره اتفاق های آن دوران و شرایط فعلی رئال مادرید صحبت کرد.

او اظهار داشت: زمان زیادی گذشته است. تابستان بزرگی بود به خاطر هزینه هایی که صرف نقل و انتقالات شد. البته این ارقام حال حاضر مضحک نظر می رسند اما ۲۰ سال پیش پول زیادی بود. امضای قراردادم یک تغییر مسیر در تعصب فوتبال اسپانیا بود. قبل از آن هیچگاه چنین اتفاقی رخ نداده بود. می توانست شروع یک مادرید مدرن باشد. دوران فوق العاده ای را سپری کردم. در کنارم بازیکنان خوب زیادی حضور داشتند و موفق بودم.

فیگو در ادامه اظهار نمود: من در یورو بودم و فصل خوبی را پشت سر گذاشته بودم. در مادرید انتخابات بود و در بارسلونا هم. مدیربرنامه ام با من تماس گرفت و اظهار داشت که باشگاه لاتزیو علاقمند به پرداخت مبلغ بند آزاد سازی ام است. همینطور رئال مادرید دوست دارد با من قرارداد امضا کند. به حرف های مدیر برنامه ام گوش دادم اما اهمیت زیادی به آن ندادم. پیشنهاد ها را به اطلاع مدیر بارسا رساندم. آنها هم حرف من را جدی نگرفتند.

هافبک بازنشسته پرتغالی که هیچگاه از تصمیمش پشیمان نیست اظهار داشت: علیرغم این که تابستان خیلی سختی بود به خاطر تمام فشارهایی که به خاطر اعلام جدایی ام از بارسا وجود داشت هیچگاه از امضای قرارداد با مادرید پشیمان نشدم.

او در مورد دلیل جدایی اش اظهار داشت: زمانی که در جایی کار می کنید و برایتان ارزش قائل نیستند و آنرا می گویید به نظر می آید کله شقی باشد اما این مورد تا جایی جدی شد که من را به یک تصمیم وا داشت.

هافبک سابق رئال مادرید در مورد قبول سمت در این باشگاه اظهار نمود: نمی توانم بگویم پاسخم مثبت خواهد بود یا منفی.

فیگو به مربیگری زین الدین زیدان در مادرید اشاره نمود و اظهار داشت: ابتدا شگفت زده شدم اما حالا می دانم که توانایی هدایت تیمی همچون مادرید را دارد.

هافبک بازنشسته به تمجید از کیلیان ام باپه پرداخت و اظهار نمود: او یکی از بهترین های جهان است. استعداد دارد و در حال پیشرفت است. در تیمی حضور دارد که از لحاظ اقتصادی خیلی قدرتمند است و نمی دانم مادرید بتواند با مهاجم فرانسوی قرارداد امضا کند یا نه.

فیگو درباره تیم هایی که بازی هایشان را می پسندد اظهار داشت: لیورپول را خیلی دوست دارم. مادرید هم زمانی که پیروز می شود و منسجم است. نحوه بازی بارسلونا را می پسندم. در مجموع تیم هایی را که تهاجمی بازی می کنند و لحظه های فوق العاده ای بر جای می گذارند دوست دارم.

منبع:

1399/05/04
13:58:26
5.0 / 5
2003
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است