تیم ترابی و محمدی در فشار؛

پیشكسوت العربی: سرمربی و بازیكنان خارجی باید اخراج شوند

پیشكسوت العربی: سرمربی و بازیكنان خارجی باید اخراج شوند

به گزارش دیجیپا پیشكسوت تیم فوتبال العربی قطر كه دو بازیكن ایرانی در اختیار دارد، خواستار اخراج سرمربی این تیم و تغییر بازیكنان خارجی شد.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، «احمد الماجد» پیشکسوت باشگاه العربی قطر به دنبال شکست سنگین این تیم برابر السد، از تمام اعضای العربی انتقاد نمود و خواستار برکناری سرمربی ایسلندی شد.
الماجد اظهار داشت: به نظر من هالگریمسون مسئول نخست و مستقیم این باخت است. او از زمان قبول هدایت العربی چیز جدیدی به تیم اضافه نکرده است و سطح و کیفیت تیم بسیار افت کرده است.
وی اضافه کرد: من از مدیریت باشگاه العربی می خواهم هالگریمسون را از هدایت باشگاه برکنار کند چونکه روش کار و تمرین او با العربی مطابقت ندارد. این مربی در واقعیت زندگی نمی کند بلکه در عالم خیال است.
پیشکسوت باشگاه العربی در مورد بازیکنان خارجی این تیم هم تصریح کرد: بازیکنان هم مسئول این باخت هستند. شخصاً خواهان تغییر بازیکنان خارجی هستم چون در بازی با السد سطح واقعی و حقیقی خویش را به نمایش گذاشتند. السد به خاطر غیبت بازیکنان ملی پوش، نفرات زیادی را در اختیار نداشت اما تمام بازیکنان العربی در مسابقه حضور داشتند.
الماجد از بازیکنان قطری العربی هم انتقاد نمود و اظهار داشت: هیچ بازیکنی در العربی وجود ندارد که مستحق تمجید و ستایش باشد. همه آنها در سطح پایینی هستند.
به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، مهدی ترابی و مهرداد محمدی دو بازیکن ایرانی تیم العربی هستند که با وضعیت این روزهای باشگاه، شرایط سختی را تجربه می کنند. البته مهدی ترابی در بازی با السد حضور نداشت ولی محمدی ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد.


منبع:

1399/07/23
13:30:37
5.0 / 5
1594
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است