زمین های گلف انگلستان به سبب شیوع موج جدید كرونا باز هم تعطیل شدند

زمین های گلف انگلستان به سبب شیوع موج جدید كرونا باز هم تعطیل شدند

زمین ها و باشگاه های گلف انگلستان به سبب شیوع ویروس كرونا به مدت چهار هفته تعطیل شدند.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بیشتر باشگاه ها و رقابت های ورزشی، دولت انگلستان تصمیم گرفت که باشگاه ها و زمین های گلف کشور را به مدت چهار هفته تعطیل کند.

جرمی تاملینسون مدیر اجرائی گلف انگستان طی بیانه ای اظهار داشت: احساس تاسف عمیق دارم چونکه که ما حالا باید به تمام باشگاه های گلف اطلاع دهیم که آنها باید از پنجشنبه ۵ نوامبر (۱۵ آبان) تا چهارشنبه ۲ دسامبر ۲۰۲۰ بسته شوند.

بسیاری از ورزشکاران به این مساله اعتراض کرده و اهتمام داشتند که نظر دولت را تغییر دهند اما دولت انگلیس تاکید کرده که این کار یکی از اقداماتی است که برای کنترل کویید-۱۹ صورت می گیرد.

همچنین ورزشکاران می گویند که گلف یک ورزش در فضای باز بوده و بطور طبیعی موجب می شود که فاصله اجتماعی رعایت شود. حتی آنها معتقدند که گلف را می توان مطابق با چارچوب "بازی ایمن، ایمن بمان" که توسط دولت انگلستان تصویب شده است پیگیری شود.

دولت درگیر گفتگوی مفصلی در این خصوص است اما تصمیم گرفته که دستورالعمل اصلی خودرا اصلاح نکند و از همه باشگاه ها و گلف بازان خواسته که قانون اعلام شده را رعایت نمایند.

1399/08/16
11:49:52
5.0 / 5
1077
تگهای خبر: بازی , باشگاه , رقابت , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است