مدیرعامل سازمان بیمه سلامت مطرح كرد

ضرورت لحاظ مشوق در تعرفه خدمات الكترونیك سلامت

ضرورت لحاظ مشوق در تعرفه خدمات الكترونیك سلامت

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: پیشنهاد ما این است كه در تعرفه خدمات الكترونیك هم مشوق هایی در نظر گرفته شود، چونكه این مورد هم به نفع خدمات دهنده و هم به نفع خدمات گیرنده و هم به نفع خریدار خدمات سلامت خواهد بود.


به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، دکتر محمد مهدی ناصحی در اولین نشست شورای هماهنگی سازمان های بیمه گر که با حضور مدیران عامل سازمان های بیمه سلامت، تأمین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح برگزار شد، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با همفکری و هماهنگی با سازمان های بیمه گر پایه، عملکرد بهتری داشته باشیم.
وی افزود: هماهنگی ها بین خود سازمان های بیمه گر و سایر دستگاه ها باید صورت گیرد. یکی از زیرساخت های مهم مورد نیاز در حوزه سلامت، اقدامات الکترونیک است. به هر حال، با وجود تمام محدودیت ها، این اقدامات در حوزه نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک انجام شده است.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اظهار نمود: در جلسه آینده شورای هماهنگی هم خرید راهبردی خدمات سلامت مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. ایجاد هماهنگی بین سازمان های بیمه گر پایه در زمینه اقدامات مشترک می تواند آثار خوبی داشته باشد.1399/08/26
14:06:45
5.0 / 5
1210
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است