سامان قدوس:

به فكر ترك فوتبال افتادم

به فكر ترك فوتبال افتادم

به گزارش دیجیپا بازیکن ایرانی تیم فوتبال برنتفورد انگلیس اظهار داشت: پس از محرومیت از جانب فیفا، حتی به فکر ترک فوتبال افتادم.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر و به نقل از «fotbollskanalen» سوئد، سامان قدوس اظهار داشت: احساس خوبی از حضور در برنتفورد دارم. این باشگاه مرا خیلی یاد تیم اوسترشوندس سوئد می اندازد. برنتفورد شبیه به اوسترشوندس است اما با شرایط بهتر.
وی با اشاره به دوران محرومیت ۴ ماهه از جانب فیفا اظهار داشت: مشخص است که خیلی سخت بود. یکی از سخت ترین مواردی بود که تجربه کردم. همه چیز منفی بود. فقط فوتبالم تحت تأثیر قرار نگرفت بلکه همه چیز خارج از فوتبال هم تحت تأثیر محرومیت بود. این مورد روی خواب من تأثیر گذاشت و همیشه استرس داشتم که چه اتفاقی رخ خواهد داد. این دوره ای بود که برای پیشگیری از استرس، حتی به فکر ترک فوتبال افتادم.
بازیکن ایرانی تیم برنتفورد تصریح کرد: با این وجود از نظر ذهنی قوی تر شدم. از نظر فوتبالی هم بهتر شدم. به جهت اینکه بیشتر صدمه نبینم روزی سه بار تمرین می کردم. من در شرایط عالی قرار داشتم چونکه از نظر ذهنی با خودم می گفتم چهار ماه اضافه برای تمرین و بهتر شدن دارم. در این زمان خانواده و دوستانم هم کمک کردند.
قدوس با اعلان اینکه باشگاه آمیان فرانسه در دوره محرومیت از او حمایت کرد، اظهار داشت: آنها برای من بسیار متاسف بودند. همیشه سپاسگزار نحوه برخورد آنها خواهم بود.
وی در پاسخ به این سوال که چه چیزی از آن دوره یاد گرفته است؟ اظهار نمود: قصد دارم یک کتاب بنویسم. وقتی آنرا بخوانید متوجه می شوید (می خندد).
قدوس در انتها اظهار داشت: این اتفاق نباید هیچگاه برای یک بازیکن رخ بدهد اما هم اکنون نمی خواهم به این مورد بپردازم. حتی نمی خواهم درباره آن صحبت کنم چون احساسات بدی را بر می انگیزد.


منبع:

1399/11/14
12:30:59
0.0 / 5
712
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است