فلیك نزدیك ترین گزینه برای جانشینی یواخیم لوو پس از جام جهانی

فلیك نزدیك ترین گزینه برای جانشینی یواخیم لوو پس از جام جهانی

دیجیپا: اتحادیه فوتبال آلمان، هانسی فلیک را نزدیک ترین گزینه برای جانشینی یواخیم لوو پس از جام جهانی معرفی نمود.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا و به نقل از بیلد، بعد از مسابقه های ناامید کننده بین المللی سال ۲۰۲۰، آینده یواخیم لو بیش از هر زمان دیگری در خطر است. برخی انتظار دارند که مربی تیم ملی بعد از یورو ۲۰۲۰ خداحافظی کند. نامزد جانشینی او که بارها و بارها از او نام برده می شود، هانسی فلیک مربی بایرن است. اولیور بیروف، مدیر DFB، حالا درباره این انتخاب موضع گرفت.
اولیور بیرهوف معتقد می باشد که یواخیم لو بعد از حضور در یورو در کادر مربیگری تیم ملی آلمان باقی خواهد ماند. مدیر DFB در مصاحبه با اسپورت بیلد اظهار داشت: یوگی تا جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر قرارداد دارد. من تصور می کنم که او با تیم بماند. لوو که تقریباً ۱۵ سال بعنوان مربی ملی کار می کند می خواهد در جام جهانی نیز روی نیمکت آلمان باشد ولی اگر نتایج در یورو خوب نباشد شاید او زودتر از جام جهانی برکنار شود. یکی از نامزدهای جانشینی او، هانسی فلیک، مربی موفق در FC بایرن مونیخ است.
بیرهوف خوشحال است "که آلمان هم اکنون مربیان موفقی دارد. یورگن کلوپ، جولیان ناگلسمن، توماس توخل و هانسی فلیک این مربی ها هستند. بیرهوف درباره این افراد اظهار داشت: البته من هانسی را از دوران حضور در تیم ملی فوتبال آلمان به خوبی می شناسم و واقعاً از او قدردانی می کنم. فلیک از سال ۲۰۰۶ دستیار لوو در تیم ملی بود و بعد از پیروزی در جام جهانی ۲۰۱۴، او مدیر ورزشی شد - این سمت را به مدت دو سال و نیم در اختیار داشت. او از نوامبر ۲۰۱۹ مربی بایرن است و فوراً سه گانه را به دست آورد. با وجود قرارداد تا سال ۲۰۲۳، بعد از شایعات تنش با مدیر ورزشی حسن صالح حمیدزیچ، آینده او نامشخص است.
تعریف و تمجید های بیرهوف از فلیک سبب شده است تا رسانه ها این مربی را نزدیک ترین گزینه به جانشینی یواخیم لوو در تیم ملی آلمان معرفی کنند.
منبع:

1399/11/15
12:56:29
0.0 / 5
1065
تگهای خبر: تیم , فوتبال , گل , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است