سایت كوره تشریح كرد

۵دلیل باخت تیم ملی بحرین به ایران

۵دلیل باخت تیم ملی بحرین به ایران

یک سایت عربی زبان 5 دلیل باخت تیم ملی فوتبال بحرین مقابل ایران را تشریح و نیمکت نشینی بازیکن گلزن بحرین را حیرت انگیز دانست.به گزارش دیجیپا به نقل از مهر، سایت «کوره» در تحلیل خود از باخت ۳ بر صفر تیم ملی بحرین مقابل ایران به پنج دلیل اصلی اشاره نمود.
خطای خط دفاعی
احمد نبیل و حمد شمسان مدافعان میانی بحرین و سید عیسی و ولید الحیام دو دفاع راست و چپ هماهنگ نبودند. درست است که قدرت ایران در وسط و خط حمله نهفته است اما خط دفاعی بحرین اشتباهات زیادی مرتکب شد.
قدرت فیزیکی
هلیوا سوزا سرمربی پرتغالی بحرین کاملاً آگاه بود که تیم ملی ایران دارای قدرت بدنی زیادی است. با این وجود برنامه های وی در بازی دادن به برخی از بازیکنان که پیش بینی می شد به خاطر اختلاف قدرت بدنی دو تیم نیمکت نشین باشند، بر خلاف انتظار بود.
عدم هماهنگی
بارزترین خاصیت تیم بحرین یعنی هماهنگی و جنگندگی در بازی با ایران غایب بود، برای اینکه بحرین کاملاً متفاوت از نخستین تقابل بود و خطر بزرگی برای دروازه حریف ایجاد نمی کرد.
نیمکت نشینی گلزن تاریخی
عجیب است که اسماعیل عبداللطیف گلزن تاریخی تیم ملی بحرین در ترکیب اصلی این تیم غایب بود. همه معتقد بودند که سوزا از اسماعیل به خاطر تجربه و سرعت و توانایی اش در ایجاد موقعیت و گلزنی استفاده می نماید اما این بازیکن نیمکت نشین بود.
تعویض دیرهنگام
سوزا در انجام تغییرات بسیار دیر عمل کرد. نخستین تغییر وی در مسابقه بعد از گل دوم ایران بود و این مربی می توانست در ابتدای نیمه دوم تغییرات را بوجود آورد تا فشردگی در وسط زمین و خط حمله را بیشتر کند.

1400/03/18
22:33:42
5.0 / 5
330
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است