سمیعی:

استقلال پرونده ندارد، پرسپولیس دو پرونده انضباطی دارد!

استقلال پرونده ندارد، پرسپولیس دو پرونده انضباطی دارد!

به گزارش دیجیپا، سخنگوی باشگاه استقلال به اخبار ساعات گذشته در خصوص تشکیل پرونده برای این تیم در کمیته انضباطی در ارتباط با کارگروه ناظر بر قراردادهای حرفه ای فوتبال واکنش نشان داد.به گزارش دیجیپا به نقل از ایسنا، ساعاتی قبلی خبری در ارتباط با تشکیل پرونده برای تیم استقلال در خصوص رعایت نشدن برخی قوانین در رابطه با قراردادهای حرفه ای فصل جدید فوتبال ایران منتشر گردید که در چند ماه گذشته منجر به کاهش چند امتیاز از پرسپولیس و سپاهان شده است.

فرشید سمیعی، عضو هیات مدیره استقلال و سخنگوی این باشگاه در گفتگو با خبرنگار ایسنا در رابطه با تشکیل پرونده برای این تیم به طرفیت کارگروه نظارت بر قراردادهای حرفه ای اظهار داشت: طبق استعلامی که از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گرفته ایم، هیچ گزارشی بابت استقلال به این کمیته نرفته و تنها پرونده ای که در یک هفته اخیر در کمیته انضباطی بوده، پرونده مالیات دو مربی خارجی پرسپولیس است که در فرایند رسیدگی است. خیال هواداران راحت باشد. استقلال هیچ تخلفی نکرده است.

وی اضافه کرد: تا این لحظه پرونده ای از ما به کمیته انضباطی نرفته و در صورت ارجاع پرونده هم واحد حقوقی آمادگی دفاع از حقانیت استقلال را دارد.
بیشتر بخوانید پرونده باشگاه استقلال به کمیته انضباطی رفت
همچنین رضا جاودانی، عضو و معاون کمیته انضباطی هم در گفتگوی کوتاه با ایسنا اعلام نمود که هنوز پرونده ای در ارتباط با استقلال به این کمیته ارجاع نشده است.
1402/08/30
08:52:07
5.0 / 5
247
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
Digipa Sports Shoes

دیجیپا

فروش لوازم و کفش ورزشی

digipa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دیجیپا محفوظ است